Final Fantasy XV

تماشا کنید: عنوان Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades ماه آینده منتشر خواهد شد

توسط هومن فلاحی در ۲۰ آبان ۱۳۹۷ , ۰۴:۳۱

کمپانی Square Enix رسما اعلام کرده است که نسخه‌ی جداگانه بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV که با نام Comrades شناخته می‌شود در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این بخش چندنفره که تا ماه آینده منتشر می‌شود خود به صورت جداگانه و به عنوان یک بازی چندنفره نیز قابل خریداری خواهد بود و در طی نمایشی که به‌تازگی در رابطه با برنامه‌های آینده سری Final Fantasy برگزار شده بود، این کمپانی ژاپنی اعلام کرد که نسخه‌ی جداگانه و چندنفره بازی Final Fantasy XV در تاریخ ۲۱ آذر برای دارندگان رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم منتشر خواهد شد. هم‌چنین مخاطبانی که پیش از این محتویات season pass بازی را خریداری کرده باشند، مستقیما به این بسته‌الحاقی چندنفره دسترسی خواهند داشت. پس از عرضه‌ی رسمی این نسخه جداگانه دارندگان نسخه‌ی اصلی بازی Final Fantasy XV دیگر قادر به تجربه‌ی بخش چندنفره از درون خود بازی اصلی نخواهند بود و به‌جای آن آنها باید نسخه‌ی Comrades را جداگانه و به صورت رایگان دانلود کنند.

بازی Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades علاوه بر بخش چندنفره، ده Boss Fight متفاوت و زره‌ها و سلاح‌های جدیدی را نیز شامل خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه تریلر این عنوان را مشاهده کنید:

هم‌چنین Square Enix رسما تایید کرده است که در تاریخ ۲۲ آذر و یک روز پس از عرضه‌ی Comrades، محتویات season pass که شامل بخش چندنفره بازی نیز می‌شود بر روی کنسول‌ها تا ۱۴.۹۹ دلار کاهش قیمت خواهد داشت. این نسخه‌ی چندنفره برای دارندگان بازی برای دارندگان نسخه‌ی Final Fantasy XV: Windows Edition روی رایانه‌های شخصی به رایگان در دسترس خواهد بود.

عنوان Final Fantasy XV در حال‌حاضر برای پلی‌استیشن۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. هم‌چنین شما می‌توانید به نقد و بررسی اختصاصی دنیای بازی از این عنوان نگاهی بی‌اندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: