اسکوئر انیکس ۲۰% از سهام Bulkhead را خریداری کرد

توسط سید هادی هادیان در ۲۰ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۱

اخیراً شرکت اسکوئر انیکس گزارش داده است که حدود ۲۰ درصد از سهام شرکت Bulkhead Interactive، شرکتی که خالق بازی‌های Battalion 1944 و The Turning Test بوده را خریداری کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.


در حال حاضر شرکت Bulkhead دارای دو استودیوی Bulkhead Phoenix و Bulkhead Dark Horse است. در حالی که بازی Battalion 1944 هنوز در Access Early باقی مانده، این استودیو تصمیم دارد روی یک IP جدید کار کند.

مدیر مجموعه‌های شرکت اسکوئر انیکس، آقای Phil Eliot به عنوان عضوی از هیئت مدیره‌ی شرکت Bulkhead Interactive در این شرکت مشغول به کار خواهد شد. او در مصاحبه‌ی اخیر خود بیان کرده است:

من به شدت به افزایش ارتباط و همکاری با شرکت Bulkhead Interactive هیجان‌زده هستیم. از زمان اولین ملاقات ما با اعضای این شرکت در سال ۲۰۱۵، ما می‌دانستیم که این شرکت توانایی و ظرفیت بسیار بالایی دارد. ما همچنان برای تحقق اهداف‌مان خواستار کمک به آنها هستیم.


آقای Phil Eliot همچنین مدیر نشریات Indie در Square Enix است. او در جریان مراسم Gameindusttry.biz با تیم Bulkhead ملاقات کرده و این قرارداد را پیشنهاد داده است. Joe Brammer، مدیر ارشد اجرایی شرکت Bulkhead Interactive در این مورد گفته است:


همکاری با Phil و شرکت Square Enix یک تجربه‌ی فوق‌العاده برای ما بوده است. آن‌ها همیشه از ما حمایت کرده‌اند و به بازی‌های ساخته شده توسط ما بسیار اهمیت می‌دهند. ما می‌توانیم از این فرصت برای ساخت گام بعدی یعنی گسترش استودیو  و جستجوی استعدادهای جدید برای پیوستن به تیم خومان استفاده کنیم.


در حال حاضر سخت است که در مورد این IP جدید صحبت کنیم و هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی معرفی نشده‌ی شرکت Bulkhead منتشر نشده است. دو ساخته‌ی قبلی این شرکت، هر دو به سبک اول شخص ساخته شده‌اند. یکی از این دو بازی در سبک تیراندازی و دیگری یک عنوان معمایی بود. بازی‌های پیشین این شرکت نیز تحت نام تجاری شرکت اسکوئر انیکس و توسط آن‌ها منتشر شده بودند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: