Diablo 4

شایعه: عنوان Diablo 4 در دست ساخت است و قرار بوده در BlizzCon 2018 معرفی شود

توسط هومن فلاحی در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۵

شایعات جدید حاکی از آن است که بازی Diablo 4 مدتی است که در دست ساخت قرار داشته و در لحظه‌‌ی آخر از برنامه‌ی معرفی کمپانی Blizzard برای رویداد BlizzCon 2018 حذف شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بر اساس این شایعات، در این معرفی هیچ نمایشی از محتویات بازی در کار نبوده است و تنها قرار بوده ویدئویی با حضور Allen Adham از بنیان‌گذاران شرکت بلیزارد منتشر شود. او قرار بوده تنها اطلاعات مختصری از این بازی برای هوادارن به اشتراک بگذارد و مابقی جزئیات بازی به آینده موکول شود. هر چند که در نهایت و تنها چند روز مانده به آغاز رویداد BlizzCon 2018 معرفی این بازی توسط استدیو به حالت تعلیق در آمده است و در عوض تمرکز بلیزارد بر ارائه‌ی اخبار از عنوان Diablo Immortal که برای گوشی های هوشمند در حال توسعه است بیشتر شده است.

البته با این‌که تمامی این اطلاعات شایعه هستند و منبع موثقی برای تایید آن‌ها وجود ندارد، اما به علت مدت زمان زیادی که از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی این سری گذشته و شور و اشتیاق زیادی که هواداران برای انتشار اخبار از عنوانی جدید این سری دارند، احتمال انتشار اخبار جدیدی از این بازی در BlizzCon می‌رفت؛ همانطور که این کمپانی مدتی قبل در دست ساخت بودن پروژه‌های زیادی از دنیای Diablo را تایید کرده بود.

به‌روز رسانی: کمپانی Blizzard رسما اعلام کرد که برنامه‌ای برای معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری بازی Diablo را نداشته است. طبق بیانیه‌ی رسمی این کمپانی،‌ آن ها همچنان به دریافت بازخوردها و نظرات طرفداران ادامه خواهد داد اما هیچ برنامه‌ای برای معرفی عنوان جدیدی از سری Diablo  را در رویداد BlizzCon نداشته است. به گفته‌ی بلیزارد آن‌ها همچنان موارد زیادی جهت رونمایی دارند و تنها منتظر زمان مناسب برای انتشار این اطلاعات هستند.

عنوان Diablo Immortal که به‌تازگی و در جریان BlizzCon 2018  معرفی شده است، به‌زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: