عنوان Legend of Zelda

نسخه‌ی جدید بازی Legend of Zelda در حال توسعه است

توسط هومن فلاحی در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۸

به‌نظر می‌رسد کمپانی Nintendo در حال کار روی نسخه‌ی بعدی عنوان Legend of Zelda است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شعبه‌ی ژاپن کمپانی Nintendo به‌تازگی در بخش مشاغل سایت رسمی خود آگهی استخدام دو شغل را داده است که احتمال می‌رود استخدام این دو سمت برای همراهی تیم اصلی ساخت سری بازی Legend of Zelda که در کیوتو ژاپن مستقر هستند باشد.

در این آگهی که توسط کاربران انجمن ResetEra شناسایی شده است، مشخص شده که برای شغل اول آنها به دنبال یک طراح ۳DCG هستند که بتواند فرایند طراحی مساحت و مقیاس نقشه‌ها را برای ساخت سیاهچال‌های بازی انجام دهد. برای شغل دوم نیز آن‌ها به‌دنبال یک طراح مرحله حرفه‌ای‌تر هستند که بتواند گستره‌ی زیادی از طراحی مراحل بازی مانند دشمن‌ها، محیط‌ها و هم‌چنین دوباره سیاه‌چال‌ها را انجام دهد.

این آگهی اطلاعات بیشتری درباره‌ی جزئیات بازی را معلوم نمی‌کند اما مشخص است که این پروژه در حال توسعه یک بسته‌الحاقی یا DLC جدید نخواهد بود و بنابراین نسخه‌ی بعدی سری Legend of Zelda قطعا در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد.

عنوان موفق The Legend of Zelda: Breath of the Wild در حال حاضر برای Nintendo Switch و Wii U در دسترس است. هم‌چنین شما می‌توانید به نقد و بررسی اختصاصی دنیای بازی از این عنوان نگاهی بیندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: