تماشا کنید: بازی Overkill’s The Walking Dead به همراه یک تریلر سینمایی برای PC منتشر شد

توسط سید هادی هادیان در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۶

بازی Overkill’s The Walking Dead برای رایانه‌های شخصی به همراه یک تریلر منتشر شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

این ایام یکی از بهترین روز‌های طرفداران The Walking Dead است، زیرا بازی Overkill’s The Walking Dead برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و سایر نقاط جهان در دسترس کاربران قرار دارد. به مناسبت انتشار این بازی فوق‌‌العاده، ناشران The Walking Dead یعنی Starbreeze ،Skybound Entertainment و ۵۰۵ Games با عرضه یک تریلر در هنگام انتشار این عنوان به طرفداران بازی خوش‌آمدی مختصر گفته‌اند

برای کسانی که در مورد این عنوان اطلاع چندانی ندارند، اجازه دهید تا به شما به صورت خلاصه بگوییم که Overkill’s The Walking Dead یک عنوان تیراندازی است که با همکاری چهار نفر از بازیکنان دنبال می‌شود؛ آنها باید درکنارهم بازی را پیش ببرند و زندگی هر بازیکن کاملا به مرگ و زندگی دیگر بازیکنان وابسته است و بستگی به عملکرد و شرایط‌شان در بازی دارد. شما و دیگر اعضای گروه در یک ماموریت برای پیدا کردن بازماندگان، تأمین منابع، امنیت و در نهایت زنده ماندن شرکت می‌کنید اما برای این کار باید تاکتیک ویژه‌ای به خرج دهید؛ در غیر این صورت با گروهی از زامبی‌ها برخورد می‌کنید یا در بدترین حالت با یک والکر (Walker) درگیر می‌شوید که یکی از کوچک‌ترین زامبی‌های درون بازی است. هر یک از شخصیت‌های درون بازی دارای توانایی‌های خاص خود است. آنها درختان مهارت، نقش‌های تیمی مخصوص، سبک بازی و داستان‌های پس‌زمینه خود را دارند؛ در واقع اینکه کدام‌یک از آنها در بازی به شما بهتر کمک خواهد کرد، کاملاً به تصمیم‌گیری شما در بازی برمی‌گردد.

نکته قابل توجه دیگر این است که استودیو Starbreeze میزبان یکی دیگر از پخش‌ زنده‌های این عنوان به نام STREAMING DEAD LIVE است که می‌توانید آن را در صفحه رسمی Starbreeze در وب سایت توییچ مشاهده کنید. این پخش زنده به مناسبت عرضه این بازی در قالب جشن مختصری ترتیب داده‌ شده است.

هم اکنون عنوان Overkill’s The Walking Dead در استیم برای دارندگان PC در دسترس است. این بازی در تاریخ ۶ نوامبر امسال (۱۵آبان) به طور رسمی عرضه شد. اما کاربران کنسول‌های PS4 و Xbox One باید مدت بیشتری صبر کنند، زیرا این بازی در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۹ (۱۷بهمن) منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر Overkill’s The Walking Dead را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: