بازی Diablo Immortal

کمپانی Blizzard کار روی چندین پروژه مربوط به سری Diablo را تایید کرد

توسط هومن فلاحی در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۹

به تازگی و در روند برگزاری رویداد BlizzCon 2018 کمپانی Blizzard طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Polygon درباره‌ی پروژه‌های در حال ساخت سری دیابلو در آینده شفاف‌سازی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

عنوان Diablo Immortal که به‌تازگی و برای گوشی های هوشمند معرفی شده است، از زمان معرفی بازخوردهای متفاوتی دریافت کرده است. واکنش عده‌ی زیادی از هوادارن به بازی بسیار منفی بوده است و تا لحظه ی نگارش این خبر، تریلر معرفی این بازی بر روی یوتیوب حدود ۲۹۳,۰۰۰ دیسلایک دریافت کرده است. طرفداران سرسخت این مجموعه در دیگر جوامع مجازی نیز بازی را مورد تمسخر قرار داده و به‌خاطر ناامید کردن هوادارن قدیمی برای بلیزارد اظهار تاسف کرده‌اند.

حال و پس از دریافت این واکنش از هوادارن مجموعه، سایت Polygon با دو تن از اعضای کمپانی Blizzard برای شفاف‌سازی این موضوع مصاحبه کرده است.  Allen Adham به عوان تهیه‌کننده و از بنیانگذاران کمپانی و Dan Eggren به عنوان کارگردان اجرایی بازی هردو تاکید کرده‌اند که عنوان Diablo Immortal تنها یکی از بازی‌های درحال ساخت آنها برای مجموعه‌ی موفق دیابلو است و همچنان عناوین معرفی‌نشده‌ی زیادی از این سری در دست توسعه هستند. آن‌ها در ادامه افزودند که خلق عنوان Diablo Immortal تنها برای ‌آوردن دنیای شگفت‌انگیز و غنی دیابلو برای مخاطبین پلتفرم موبایل بوده است و این بازی تجربه‌ی جنبه‌های جدیدی از این مجموعه حتی برای مخاطبان کنسول‌ها بر روی بستری جدید خواهد بود.

با اینکه معرفی عنوانی از سری دیابلو بر روی پلتفرم موبایل برای هوادارانی که از سال ۲۰۱۲ و عرضه‌ی بازی Diablo 3 منتظر نسخه‌ی جدیدی بودند ناامیدکننده به‌نظر می‌رسد، اما Adham اطمینان دارد زمانی که هواداران موفق به تجربه‌ی Diablo Immortal شوند، نظرشان به طور کلی درباره ی این بازی که «با احتیاط و کوشش فراوان» توسعه یافته تغییر پیدا خواهد کرد. به گفته‌ی او این بازی هنوز راه زیادی رد پیش دارد و قطعا در آینده و با انتشار تریلرهای بیشتر از گیم‌پلی بازی، Immortal دل هواداران را به دست خواهد آورد.

عنوان Diablo Immortal به‌زودی و برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: