اپلیکیشن موبایلی Call of Duty Companion هم‌اکنون برای iOS و Android در دسترس است

توسط سید هادی هادیان در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۲۶

اگر هنوز هم از طریق محیط Windows یا از طریق نمایشگر خود اقدام به پرتاب نارنجک و دست و پنجه نرم کردن با اسلحه خود در Call of Duty Black Ops 4 می‌کنید، اکنون می‌توانید به وسیله تلفن همراه هوشمند خود به راحتی پروفایل خود را با Call of Duty Companion App مدیریت کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

 اپلیکیشن موبایلی Call of Duty Companion که اخیرا منتشر شده، به شما این اجازه را می‌دهد تا بازیکنان تیم خود را سازماندهی کنید، سلاح‌تان را انتخاب کنید و بازنگری‌های شخصی و نتایج آنها را بررسی کنید. کاربر همچنین می‌تواند راهنمایی‌های گیم پلی را بر اساس سبک بازی که آنها انتخاب کرده‌اند را مشاهده کند.

این اپلیکیشن اجازه می‌دهد تا بازیکنان به آمار بازی و دستاوردهای دوستان‌شان دسترسی داشته باشند و حتی این آمار را با دستاوردهای خودشان مقایسه کنند. شما همچنین می‌توانید ببینید که دوست شما کدام یک از عناوین Call of Duty را بازی می‌کند. جالب است اگر بدانید که در این اپلیکیشن قادر به تشکیل یک گروه با بیش از بیست بازیکن دیگر هستید.

تکمیل اهداف هفتگی در قالب کار گروهی یکی از هیجان انگیزترین اهداف حالت تیمی این برنامه است که می‌توان از آن به نابود کردن چند زامبی یا پیروزی در چند راند از یک حالت اشاره کرد. این اهداف منجر به پاداش‌های منحصر به فرد در بازی و حتی پاداش‌های واقعی در محیط KontrolFreek خواهد شد. 

کاربر می‌تواند پروفایل بازی خود را با اپلیکیشن Call of Duty Companion لینک کند و گزارش‌های اختصاصی از مسابقات در حالت Blackout، حالت چند نفره، زامبی‌ها و حتی Call of Duty Call of Duty : WWII را مشاهده کند.

بازیکنان در Call of Duty Companion گزارش های هفتگی از آمار بازی خود دریافت می کنند و می‌توانند آن را با نتایج هفته‌های گذشته خود مقایسه کنند. با استفاده از این ویژگی اپلیکیشن، کاربران قادر خواهند بود که راهنمایی‌ها و راه‌حل‌هایی برای بهبود بازی بعدی ارائه دهند. سایر آمارها به بازیکنان اجازه می‌دهد که تجهیزات، سلاح‌ها و آمارهای بارگیری خود را ببینند و همچنین نگاهی به نحوه عملکرد آنها در یک مسابقه داشته باشند. این موضوع شامل Heat map هایی میشود که عملکرد و شدت فعالیت‌ها را در آن منطقه به شما نشان خواهد داد.

شما با استفاده از Call of Duty Companion در مورد رویدادهایی که قرار است در بازی انجام شود و آخرین به‌روز رسانی‌ها مطلع خواهید شد .

Monte Lutz به عنوانSVP از شرکت Activision در واشنگتن، گفت:

انتشار برنامه Call of Duty Companion بخشی از تعهد مداوم ما برای ایجاد سرویس‌های شخصی برای بازیکنان است که گیم پلی آنها را بهبود می‌بخشد و ارتباط آنها را به بازی و دیگر بازیکنان افزایش می‌دهد.

ما این برنامه را با ویژگی‌های قانع کننده‌ای که برای Call of Duty community طراحی شده است، راه‌اندازی می‌کنیم و همچنان با اضافه کردن قابلیت‌های جدید از جمله محلی‌سازی، loadout editor و چت سعی در کمک به کاربران داریم تا ابزار مورد نیاز برای دریافت اطلاعات بیشتر از Call of Duty برای آنها محیا باشد. ما همچنین برای تولید محتویات بیشتر و گسترش این برنامه، به حمایت و پیشنهادات جامعه کاربران بازی نیاز داریم.

اخیراً مشاهده شده است در یک وب‌سایت که از سمت طرفداران ساخته شده، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به نقشه Blackout دسترسی داشته باشند. همان‌طور که برای Call of Duty : Black Ops 4 یک به‌روز رسانی جدید به تازگی در Gun Game معرفی شده که بعد از اولین به‌روز رسانی اصلی عنوان می‌شود.

شما می‌توانید اپلیکیشن Call of Duty Companion را به صورت رایگان از فروشگاه iOS و Android دانلود کنید. این اپلیکیشن در حال حاضر فقط در قالب زبان انگلیسی در دسترس است، اما برنامه‌ریزی شده تا به‌زودی به زبان‌های دیگر نیز قرار بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: