امتیازات و نمرات بازی Hitman 2 منتشر شد

توسط تارخ ترهنده در ۱۸ آبان ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۶

بالاخره دومین قسمت از سری جدید Hitman یعنی Hitman 2 منتشر شد و با استقبال منتقدین روبه‌رو شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Hitman 2 هر چیزی که بازیکنان در نسخه‌ی اول این سری از آن لذت برده بودند را به شکل بهتری پیاده‌سازی کرده و ارتقا داده است. این بازی شامل هوش مصنوعی بهبود یافته، نقشه کوچک یا مینی مپ بهتر، مکانیک‌های تیراندازی بهتر، گزینه‌های بیشتر برای مخفی‌کاری و بازگشت اهداف گریزان (Elusive Target) می‌شود. Hitman 2 شامل ۶ منطقه جدید می‌شود و دارندگان نسخه اول (نسخه سال ۲۰۱۶) مناطق آن بازی را در دومین بازی نیز در اختیار دارند. تفاوت در اختیار داشتن مناطق بازی اول در این بازی، این است که علاوه بر بهبودهای بصری، تمامی ارتقاها و بهبودهای گیم‌پلی نیز شامل این مناطق می‌شوند.

پکیج روز انتشار بازی Hitman 2 دارای حالت Sniper Assassin به‌صورت Co-op و حالت رقابتی Ghost Mode می‌شود که دو بازیکن را روی یک هدف متمرکز می‌کند و امتیاز عملکرد آنها را محاسبه می‌کند.

در ادامه می‌توانید امتیازات این بازی را مشاهده کنید:

 

بازی Hitman 2 در روز ۲۲ آبان ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. دارندگان نسخه‌های Gold و Collector این بازی می‌توانند از همین امروز آن را تجربه کنند.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید