Destiny 2

عنوان Destiny 2 را تا ۲۷ آبان به‌‌صورت رایگان تجربه کنید

توسط هومن فلاحی در ۱۴ آبان ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۸

پیش از برگزاری مراسم اصلی کمپانی Blizzard در نمایشگاه Blizzcon 2018، شرکت Bungie رسما اعلام کرد که کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند تا تاریخ ۲۷ آبان ماه و از طریق وب‌سایت Battle.net این عنوان را به‌طور رایگان تجربه کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کمپانی Activision و بانجی تایید کرده‌اند که نسخه‌ی پایه عنوان Destiny 2 در طول دو هفته‌‌ی آغازین ماه نوامبر برای تمام دارندگان رایانه‌های شخصی که اکانت Battle.net دارند به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود. این فرصت ویژه از ۱۱ آبان تا ۲۷ آبان ادامه خواهد  داشت و کاربرانی که برای اولین بار حساب کاربری در سایت Battle.net ایجاد می‌کنند، پس از فعال کردن تایید دو مرحله‌ای از طریق SMS، امکان دریافت این بازی را در صفحه‌ی هدیه‌ی این سایت خواهند داشت.

البته که اکتیویژن تاکید کرد که این نسخه‌ی رایگان بسته‌ی الحاقی Forsaken که به تازگی عرضه شده است را شامل نمی‌شود و برای دسترسی به تجربه‌ی کامل بازی می‌توانید بسته‌الحاقی Forsaken که شامل دو DLC قبلی بازی یعنی Curse of Osiris و Warmind نیز می شود را خریداری کنید.

پیش از این نیز بازی Destiny 2 به عنوان یکی از بازی های رایگان ماه سپتامبر سرویس PS Plus در دسترس هواداران پلی استیشن قرار گرفته بود.

هم‌چنین به دلیل عرضه‌ی این نسخه‌ی رایگان از بازی، این عنوان در لیست بیشترین دانلودهای شبکه‌ی پلی استیشن در ماه سپتامبر نیز قرار گرفته بود.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: