Warcraft 3

تماشا کنید: نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Warcraft 3 رسما معرفی شد

توسط هومن فلاحی در ۱۴ آبان ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۶

به‌تازگی و طی برگزاری رویداد BlizzCon 2018، کمپانی Blizzard رسما اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی موفق و تاریخی Warcraft 3 در دست ساخت دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به گفته‌ی بلیزارد این نسخه‌ی بازی که با عنوان Warcraft 3: Reforged معرفی شده است از یک ریمستر ساده بسیار بسیار فراتر است و به همین دلیل این کمپانی عنوان Remake یا بازسازی را درباره‌ی این بازی بیان می‌کند. در کنار ارتقا قابل توجه جنبه‌ی بصری بازی به گفته‌ی این کمپانی تمام شخصیت‌ها، محیط‌ها، بافت‌ها و تمام ۶۰ مرحله بخش داستانی در کنار میان‌پرده‌های بازی به‌طور کامل و طوری بازسازی شده‌اند تا به «حس واقعی» هواداران درباره‌ی این بازی خاطره‌انگیز  وفادار بوده باشند.

علاوه بر بخش داستانی،‌ بلیزارد تایید کرد که بخش چندنفره‌ی هیجان انگیز بازی نیز به شیوه‌ی جدیدی در این نسخه بازآفرینی خواهد شد و هوادارن می‌توانند از طریق وب‌سایت Battle.net به بخش چند نفره و همچنین بخش World Editor بازی دسترسی داشته باشند. این بخش ابزارها و دسترسی‌های فراوانی برای طراحی نقشه‌های خلاقانه به مخاطبان خواهد داد.

بازی Warcraft 3: Reforged که برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است با قیمت ۲۹.۹۹ دلار برای پیش خرید در دسترس قرار دارد.

علاوه بر نسخه‌ی standard بازی که بسته‌الحاقی Frozen Throne را شامل خواهد شد، نسخه‌ی Spoils of War Edition که شامل لباس‌هایی برای چهار قهرمان بازی  و ایتم‌هایی برای عنوان World of Warcraft می‌شود نیز با قیمت ۳۹.۹۹ برای پیش‌خرید در دسترس است.

عنوان Warcraft 3: Reforged هم اکنون در نمایشگاه BlizzCon 2018 برای هواداران قابل بازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: