0 نظر

برای تجربه‌ی عنوان Diablo Immortal اتصال به اینترنت الزامی است

توسط در2 هفته پیش
 

کمپانی Blizzard رسما تایید کرد که بازی Diablo Immortal که به‌تازگی معرفی شده است، به صورت آفلاین قابل بازی نیست و برای تجربه‌ی آن حتما باید به اینترنت متصل باشید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در روند برگزاری نمایشگاه BlizzCon و در طی مصاحبه‌ای که با طراح ارشد عنوان Immortal یعنی Wyatt Cheng صورت گرفت، او رسما تایید کرد که تجربه ی بازی به صورت آفلاین ممکن نیست و این بازی اجازه‌ی این کار را به شما نخواهد داد. البته، او تاکید کرد که هواداران همچنان می‌توانند به صورت تک‌نفره به ماجراجویی های خود ادامه دهند‌، اما در این حالت نیز آن‌ها به برقراری اتصال اینترنت نیاز خواهند داشت. به طور مثال در مرحله‌ی dungeon بازی که در این نمایشگاه به نمایش درآمد بازیکنان می‌توانستند مرحله را به صورت تک‌نفره و یا به همراه دوستان‌شان انجام دهند.

البته که این موضوع چندان مسئله عجیبی به حساب نمی‌آید، چرا که تعداد زیادی از بازی‌های موبایلی رایگان صرفا به صورت آنلاین قابل تجربه هستند و بازی Diablo Immortal نیز از این قاعده مستثنا نیست. حجم زیادی از مکانیک‌های گیم‌پلی بازی بر اساس عناصر چندنفره توسعه یافته و هدف استودیو نیز تجربه‌ای همگانی و پویا برای تمام مخاطبان بوده است. بلیزارد تایید کرده است که تمامی سیاه‌چاله‌ها و مراحل بازی به صورت تک‌نفره قابل تجربه است و بخش چندنفره بازی نیز از طریق سایت Battle.net امکان تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد.

عنوان Diablo Immortal که هم‌اکنون در نمایشگاه BlizzCon 2018 برای هوادارن قابل بازی است، به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  تصاویری از بازی Digimon Survive به صورت رسمی منتشر شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر