سونی طراحی هدست PlayStation VR را به Lenovo واگذار کرد

توسط سید هادی هادیان در ۱۰ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۵

شرکت Lenovo و بخش سرگرمی های تعاملی سونی اخیراً اعلام کرده‌اند که مشارکتی در زمینه طراحی هدست PlayStation VR خواهند داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

براساس قراردادی که برای دو سال آینده بین سونی و لنوو ادامه خواهد یافت، سونی موافقت کرد که مجوز طراحی PlayStation VR را به Lenovo واگذار خواهد کرد. با استفاده از این طراحی، Lenovo قادر خواهد بود که از آن برای ایجاد لانچر Mirage Solo VR خود استفاده کند.

مدیرعامل شرکت لنوو، Yao Li، گفت:

این توافق‌نامه به ما اجازه می‌دهد تا با همکاری یکدیگر طراحی PS VR را بهبود ببخشیم و در زمینه واقعیت مجازی که دارای روند رشد سریعی است، بهتر عمل کنیم. مشاهده خواهید کرد که این همکاری نمونه‌ای عالی در صنعت VR است که می‌تواند به نفع بازار مصرف‌کنندگان VR تمام شود.

Riley Russell، مدیر کل حقوقی Sony Interactive Entertainment نیز در مورد قرارداد کاری جدید با Lenovo اظهار داشت:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم طراحی هدست PS VR را به Lenovo سپرده‌ایم. طراحی صنعتی PS VR به‌طور گسترده‌ای مورد تحسین قرار گرفته و این نتیجه سال‌ها سختی توسط مهندسان PlayStation بوده است. این توافق با Lenovo نشان‌دهنده کیفیت طراحی PS VR و همچنین تعهد SIE به ایجاد تجربیات ارزشمندی در صنعت واقعیت مجازی و کمک به توسعه صنعت VR است.

طراحی PS VR به خاطر راحتی استفاده از آن، در مقایسه با سایر هدست‌های VR در بازار مورد ستایش قرار گرفته است؛ این همان چیزی است که Lenovo پیش از امضای این قرارداد بزرگ، از آن اطلاع داشت. با توجه به بازخوردهای بازار، این هدست در مقایسه با HTC Vive و Oculus Rift از نظر فروش ثابل قبول‌تر است.

ما نیز نگاه‌مان به آینده است تا ببینیم چه نتیجه‌ای می‌تواند از این مشارکت از جانب Lenovo به بازار عرضه شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: