سرویس Xbox Games With Gold

عناوین رایگان ماه نوامبر سرویس Xbox Games With Gold اعلام شد

توسط هومن فلاحی در ۱۰ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۲

بازی‌های رایگان ماه نوامبر سرویس Xbox Games With Gold کمپانی مایکروسافت که شامل چهار بازی از پلتفرم‌های نسل هفتم و هشتم می شود امروز اعلام شد. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

اولین بازی این ماه عنوان موفق Battlefield 1 است که در ماه اکتبر  سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی که جدیدترین بازی از سری مشهور Battlefield است مخاطبان را به جنگ‌جهانی اول می‌برد و در کنار بخش تک نفره مختصر بازی شامل بخش چندنفره‌ی عظیم و پرمحتوایی نیز می شود. این عنوان را می‌توانید از تاریخ ۲۵ آبان تا ۲۴ آذر به آرشیو بازی‌های رایگان سرویس گلد خود اضافه کنید. به علاوه عنوان مستقل Race The Sun نیز در همین مدت قابل دانلود است.

علاوه بر عنوان بتلفیلد ۱، دارندگان Xbox One و Xbox 360 می‌توانند عنوان Assassin’s Creed که اولین بازی از سری مشهور AC است را تا تاریخ ۲۴ آبان دریافت کنند. پس از این تاریخ، این بازی با عنوان Dante’s Inferno که بازی دیگری از کمپانی EA است، جایگزین می‌شود و این بازی تا تاریخ ۹ آذر روی سرویس Xbox Games With Gold در دسترس است.

سرویس Xbox Games With Gold

هم‌چنین، مشترکین سرویس گلد بر روی اکس باکس وان تا فردا می‌توانند عنوان رایگان ماه اکتبر یعنی Overcooked و تا ۲۴ آبان بازی Victor Vran را دریافت کنند.

بازی Hitman: Blood Money نیز تا پایان امروز برای هر دو کنسول Xbox 360 و Xbox One قابل دانلود است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: