آقای فصیحی ۱۰۰ میلیون تومان مبارک

توسط آرش حکیمی در ۱۰ آبان ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۷

در راستای سیاست گذاری جدیدی که برای جشنواره گیم تهران انجام شده است تصمیم گرفتم سریعتر نامه‌ای به مدیر عامل شرکت فن‌افزار بنویسم که نکند یک وقت تصمیمات نادرستی بگیرد.

 

با سلام و تحیات خدمت مدیر عامل محترم شرکت فن افزار و پدر فرزندان مورتا

آقای فصیحی دامت شوکته

می‌دانید که امسال در جشنواره گیم تهران قرار است فقط به بازی‌های منتشر شده و کامل جایزه تعلق بگیرد و جایزه‌ی بازی اول هم ۱۰۰ میلیون تومان است.

از آنجایی که شما بازی بچه‌های مورتا را تا به حال در جشنواره گیم تهران شرکت نداده‌اید و منتشر هم نشده من یه پیشنهاد کوچک به شما دارم و آن پیشنهاد این است که تا قبل از جشنواره گیم تهران بازی را منتشر نکنید و در جشنواره هم شرکت دهید. در این صورت یک بازی منتشر نشده جایزه‌ی اول را خواهد برد. هم شما و تیم سازنده‌تان با آن ۱۰۰ میلیون تومان خوشحال خواهید شد و هم من قسمت میانی شلوار آن شورای سیاست گذاری را به صورت پرچم دراورده و در میدان هفت تیر به اهتزاز در می‌آورم. اگر هم جایزه‌ی اول را به شما ندادند راسا اقدام کرده و در بنیاد بازی‌ها بمب گذاری می‌کنم تا خیال همه راحت شود. (به هر حال پدر بنده در ارتش تخریبچی بوده و به حمدالله از این نظرها چپمان پر است.)

پیشنهاد فرعی‌ای هم دارم البته: هر طور شده یک بیلد موبایلی حتی شده از قسمتی از بازی هم بگیرید و آن را هم شرکت دهید که جایزه‌ی دوم را هم بگیرد. اگر توانستید یک مود دم دستی هم از بازی سریعاً‌ بسازید و شرکت دهید که جایزه‌ی سوم را هم بگیرد.

باشد که رستگار شوید

یا علی مدد

آرش حکیمی

آبان ۹۷

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید