بازی Red Dead Redemption 2

نشانه‌هایی از نسخه رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 در اپلیکیشن همراه آن

توسط تارخ ترهنده در ۸ آبان ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۸

اپلیکیشن همراه بازی Red Dead Redemption 2 اطلاعاتی در خود جا داده که به نسخه رایانه‌های شخصی بازی اشاره می‌کنند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این اپلیکیشن که اخیرا برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده، خط‌‌های کدی در خود جا داده که به‌نظر به نسخه رایانه‌های شخصی بازی اشاره می‌کند: «PARAM_companionAutoConnectIpPC» و «CommandIsPcVersion(void) 000000000166A12C».

این می‌تواند اولین نشانه رسمی از این باشد که راک‌استار دارد روی نسخه رایانه‌های شخصی بازی کار می‌کند. البته، هیچ چیز را رسما نمی‌توان تایید کرد و همه چیز تا موقعی که خود راک‌استار علنا وجود این نسخه از بازی را اعلام نکند، شایعه محسوب می‌شود.

نسخه اول RDR هیچ‌وقت راه‌اش را به رایانه‌های شخصی پیدا نکرد و با این‌که این پلتفرم یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های بازی است و شرکت مادر راک‌استار، یعنی Take-Two، نیز پول زیادی از این پلتفرم درمی‌آورد، عجیب است که چرا اولین نسخه هیچ‌وقت برای رایانه‌های شخصی منتشر نشد. البته، ناگفته نماند که GTA V برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و انتشار RDR 2 نیز دور از ذهن نیست.

در فایل‌های پیدا شده در اپلیکیشن همراه بازی، ارجاعاتی به واقعیت مجازی و پلتفرم Oculus یافت شده و درمورد دیگر پلتفرم‌های VR چون Vive و استیم چیزی پیدا نشده. شاید این مهم نیز اشاره‌ای به ساخت نسخه‌ی VR بازی می‌کند که با قابلیت دید اول شخص آن، می‌توان RDR 2 را در واقعیت مجازی متصور شد.

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “نشانه‌هایی از نسخه رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 در اپلیکیشن همراه آن”

  1. فقط امیدوارم مثل gta v صبر نکنن تا نسل بعد تا منتشر کننش

    ۰ ۰