SoulCalibur VI

تماشا کنید: شخصیت ۲B از عنوان NieR: Automata به دنیای SoulCalibur VI خواهد پیوست

توسط هومن فلاحی در ۷ آبان ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۹

اندروید محبوب عنوان NieR: Automata به‌زودی به لیست مبارزان بازی SoulCalibur VI اضافه خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به تازگی و با انتشار تریلری، کمپانی Bandai Namco Entertainment اعلام کرده است که شخصیت اصلی عنوان NieR: Automata از کمپانی Square Enix به عنوان شخصیت قابل بازی به دنیای SoulCalibur خواهد آمد.

در طی توافق رسمی که بین این دو کمپانی صورت گرفته، علاوه بر ۲B، زمین مبارزه و موسیقی متن جدیدی برای این Stage نیز از دنیای NieR در این بازی حضور خواهند داشت. این زمین مبارزه ۱۱۹۴۵ Earth نام دارد و اتمسفر آن یادآور مراحل افتتاحیه‌ی همین عنوان است. در تریلری که به همین مناسبت منتشر شده،‌ شخصیت ۲B و شمشیر مشهور او و همچنین یک Costume جدید که مخصوص حضور او در این بازی طراحی شده دیده می‌شوند. علاوه بر تمامی موارد بالا، استیکرها و سلاح‌های دیگری نیز از دنیای آخرالزمانی Automata  به مجموعه‌ی SoulCalibur اضافه خواهد شد.

تاریخ انتشار این DLC فعلا نامشخص است.البته، طبق توئیت رسمی کمپانی باندای‌نامکو این انتظار طولانی نخواهد بود و هواداران «به‌زودی» می‌توانند شاهد حضور اندرویدها در دنیای SoulCalibur VI باشند.

عنوان SoulCalibur VI هم‌اکنون برای PC ،PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد. هم‌چنین،‌ شما می‌توانید نگاهی به بررسی اختصاصی دنیای‌ بازی از این عنوان بیاندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: