تماشا کنید: بازی Layers of Fear 2 معرفی شد

توسط تارخ ترهنده در ۶ آبان ۱۳۹۷ , ۱۶:۲۶

دیروز، استودیو Bloober Team تریلری از بازی جدید خود منتشر کرد و آن بازی چیزی نیست جز Layers of Fear 2؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اگر قسمت اول این بازی را تجربه نکرده‌اید، چه دوست‌دار بازی‌های ترسناک هستید و چه نیستید، نیمه‌ای از عمرتان را در گوشه‌ای رها کرده‌اید! برای تجربه قسمت اول این بازی وقتی بهتر از الان پیدا نمی‌کنید، زیرا Bloober Team قرار است قسمت دوم این بازی را در سال ۲۰۱۹ میلادی با همکاری Gun Media، ناشر بازی Friday the 13th: The Game، راهی بازار کند.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی را تماشا کنید که با نام پروژه Méliès معرفی شده. این نام پروژه از ماه مارس سال جاری به گوش ما رسید، زمانی که Bloober Team و Gun Media درباره‌ی بازی جدید خود صحبت کردند.

در تریلر بازی در زیر، می‌توانید تمرکز بیشتر بازی روی صحنه‌های سینمایی را مشاهده کنید. Layers of Fear 2 در یک کشتی متروک دنبال می‌شود که روی خلق موقعیت‌های آزاردهنده (ایجاد محیط‌های شلوغ و تنگ) و محیط‌های در حال تغییر متمرکز است. در Layers of Fear 2 سعی می‌شود تا ترس ایجاد شده در بازیکن توسط عناصر سینمایی افزایش یابد و سازندگان در این قسمت از کارهای Georges Méliès و Alfred Hitchcock برای خلق این موقعیت‌ها الهام گرفته‌اند.

در Layers of Fear 2 صحنه‌های وحشت‌انگیز زیادی می‌بینیم که در تصاویر و تریلر زیر نمونه‌هایی از آنها را می‌توانید ببینید: تابوت‌های آتشین، دست‌هایی که در راهرو می‌خواهند شما را تسخیر کنند و… . لازم ذکر است که روایت Layers of Fear 2 توسط Tony Todd نوشته شده که در کارنامه کاری خود آثاری چون Candyman و Transformers: Revenge of the Fallen را ثبت کرده.

رییس Gun Media درباره‌ی Layers of Fear 2 می‌گوید:

همکاری ما با Bloober باعث شده ما جفت خوبی را تشکیل دهیم. عشق و علاقه ما برای خلق تجارب وحشت‌انگیز و فراموش‌نشدنی به‌خوبی در یک مسیر قرار گرفته و هر دو تیم دانش جامعی از مفهوم ترس دارند. با حضور Tony Todd در این پروژه، می‌توانم بگویم که داریم یک شاهکار را خلق می‌کنیم.

رییس Bloober نیز در ادامه می‌گوید:

معرفی Layers of Fear 2 در کنار طرفداران Gun Media اتفاقی بی‌مانند است. این همکاری ارایه‌دهنده عشق و علاقه‌ای در سبک وحشت خواهد شد که مانندش را در بازار ندیده‌اید و کیفیت بازی را نیز تضمین می‌کند.

بازی Layers of Fear 2 در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد و فعلا پلتفرم‌های هدف بازی نیز مشخص نشده‌اند. در ادامه تریلر بازی و تصاویر منتشر شده از آن را می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: