عنوان Destiny 3

شایعه: عنوان Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد؛ عناصر RPG زیادی در بازی خواهند بود

توسط هومن فلاحی در ۵ آبان ۱۳۹۷ , ۲۰:۲۲

بعد از عرضه‌ی دومین بسته‌الحاقی بزرگ عنوان Destiny 2 به نام Forsaken، حال اطلاعات جدیدی از عنوان در حال ساخت Bungie لو رفته است. در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

به تازگی یکی از باسابقه‌ترین افشاگران سری بازی Destiny 2 که با نام کاربری AnonTheNine شناخته می‌شود، اطلاعات جدیدی را از عنوان بعدی شرکت Bungie در وب‌سایت Reddit منتشر کرده است.

با این‌که عنوان ۳ Destiny هنوز به‌طور رسمی توسط بانجی معرفی نشده است، اما بر اساس اطلاعات این کاربر، این عنوان در حال حاضر در دست ساخت قرار دارد. به گفته‌ی این کاربر، بسته‌الحاقی جدیدی نیز در سال آینده و در ماه سپتامبر همانند Forsaken منتشر خواهد شد، و در کنار آنها نیز محتویات جدیدی تحت عنوان پشتیبانی سالیانه بازی همواره عرضه خواهند شد.

با اینکه این کاربر اطلاعات زیادی درباره‌ی تاریخ احتمالی انتشار بازی منتشر نکرد، اما به گفته‌ی او بانجی تمرکز بیشتری روی المان‌های RPG در عنوان بعدی خواهد داشت.

در این بازی جدید بار دیگر مخاطبان در نقش Guardians خواهند بود، نگهبانان باقی‌مانده برای حفاظت از حیات کهکشان در مقابل دشمنان که این بار به قدرت‌های جدیدی مانند نیروی تاریکی مجهز خواهند بود. در این بازی همچنین زیرکلاس‌ها و قدرت های جدیدی نیز به گستره‌ی قابلیت‌های شخصیت‌های این عنوان افزوده خواهد شد.

طبق اطلاعات لو رفته، این بازی ماد PvEvP zone جدیدی که بسیار شبیه به بخش Dark Zone عنوان The Division است را نیز  شامل خواهد شد و همچنین سیاره‌ی Europa که پیش از این در میان طرح‌های مفهومی عنوان Destiny 2 نیز حضور داشت، در این بازی به عنوان منطقه‌ی قابل بازی حاضر خواهد بود.

به گفته‌ی این کاربر، Chris Barrett سمت کارگردانی این عنوان را برعهده خواهد داشت و Luke Smith نیز به عنوان کارگردان نسخه‌ی دوم در توسعه این بازی نقش مهمی خواهد داشت.

با این‌که صحت اطلاعات لو رفته همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما AnonTheNine به عنوان شخصی که سابقه‌ی بسیار طولانی در لو دادن اطلاعات سری بازی دستینی دارد، به واقعی بودن اطلاعاتی که منتشر کرده اعتماد زیادی دارد.

البته با اینکه در توسعه‌ی عناوین قبلی شرکت بانجی نیز بین طرح‌ها و ایده‌های اولیه تا هنگام انتشار نسخه‌ی نهایی تغییرات زیادی ایجاد می‌شد، و احتمالا در این عنوان نیز تا هنگام انتشار رسمی بازی شاهد تغییرات زیادی خواهیم بود، اما حضور پررنگ عناصر RPG در این عنوان قطعی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: