عنوان Red Dead Redemption 2

اپلیکیشن همراه بازی Red Dead Redemption 2 برای iOS و Android منتشر شد

توسط هومن فلاحی در ۵ آبان ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۵

به مناسبت عرضه‌ی رسمی بازی Red Dead Redemption 2، کمپانی Rockstar Games اپلیکیشن همراه این بازی را در Google Play و App Store منتشر کرده است. در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

این اپلیکیشن که مستقیما به پروفایل درحال بازی شما متصل می‌شود، گزینه‌های بیشتری برای غرق شدن در دنیای این بازی در اختیار شما می‌گذارد. این اپ می‌تواند به عنوان نقشه‌ی جایگزین بازی روی موبایل اجرا شود و در آن می‌توانید نقاط مختلف نقشه را علامت‌گذاری کنید و یا مکان‌های مختلف نقشه را کاوش کنید.

در کنار دسترسی به نقشه،‌ شما می‌توانید به Journal مخصوص بازی که روایت داستان را برعهده دارد نیز دسترسی داشته باشید و یا با متصل شدن به شبکه‌ی اختصاصی راکستار به نام Social Club به راهنمای کامل بازی نیز دسترسی پیدا کنید.

البته، این نخستین باری نیست که در هنگام انتشار یک بازی اپلیکیشن مخصوصی برای پشتیبانی از آن روی گوشی‌های هوشمند عرضه شود. در هنگام عرضه‌ی عنوان Fallout 4 نیز کمپانی Bethesda  اپلیکیشن مخصوص آن‌ را منتشر کرد که حال راک‌استار با بهره‌گیری از عناصر آن App برای عنوان جهان‌باز خود نیز حرکتی مشابه انجام داده است.

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

علاوه بر اطلاعات مربوط به نقشه،‌ در این اپلیکیشن وضعیت و اطلاعات کلی شخصیت Arthur Morgan که هدایت او را بر عهده دارید نیز به نمایش در خواهد آمد. این اپ همچنین این امکان را به شما می‌دهد که HUD بازی را که حین انجام بازی به نمایش در‌می‌آیند به طور کامل غیر فعال کنید و تمامی اطلاعات خود را از گوشی هوشمند خود دریافت کنید. این قابلیت علاوه بر این‌که باعث دسترسی راحت تر و کامل‌تر به نقشه و دیگر اطلاعات بازی می‌شوند، همچنین به علت غیرفعال بودن رابط کاربری بازی می‌توانید تجربه‌ی سینمایی‌ و عمیق‌تری در بازی داشته باشید و یا حتی screenshotهای شگفت‌انگیز بگیرید.

می‌توانید اپلیکیشن همراه بازی Red Dead Redemption 2 را از Google Android Store و Apple iOS Store دریافت کنید.

عنوان Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون روی PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد. می‌توانید امتیازهای بازی را از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: