تماشا کنید: پاسخی به نطق نصرالله پژمانفر در رابطه با وضعیت بازی ایران در مجلس

توسط دنیای بازی در ۴ آبان ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۱

پس از آن که نصرالله پژمانفر به عنوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سوالی از وزیر ارشاد، شبهاتی را در مورد عملکرد بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مطرح کرد، این بنیاد نیز به این شبهات و مسائل مطرح شده پاسخ داد.

حجت الاسلام پژمانفر به دفعات بر ضد بازی های ایرانی و بازی‌سازان ایرانی صحبت کرد و نظارت بر بازی‌ها را ضعیف دانست. در حالی که تقریبا همه‌ی گیمرها به نوعی از دست بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نظارت سخت‌گیرانه‌اش بر بازار فیزیکی شاکی هستیم!

آرش حکیمی به عنوان یکی از کارشناسان قدیمی بازی کشور، در ویدیوکستی که شخصا به دست ما رسانده به بخش‌های عمده‌ای از سخنان پژمانفر پاسخ داده است که در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

 

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

3 Replies to “تماشا کنید: پاسخی به نطق نصرالله پژمانفر در رابطه با وضعیت بازی ایران در مجلس”

 1. قیافه بعضیا کاملا نشون دهنده طرز تفکر و شخصیتشونه. اسم پژمانفر رو سرچ کنید ببینید خودتون متوجه میشید طرف صحبت کسی نیست که حرف و منطق حالیش بشه. همون اول بهشون باید بگی: “برادر شما هرچی تلاش بکنی این دولت نیمه اصلاح طلب رو خراب کنی اعتماد مردم به اصولگراها رو نمیتونی بیشتر کنی.” فقط دارن میگردن که هرچی میتونن زد دولت بگن.

  ۰ ۰
  1. Violet Mouse گفت:

   والله این دولت رادیکالی انتحاری اومده خودشو نظام رو خراب بکنه بره .
   واقعا نیازی نیست کسی تلاشی در جهت تخریبش بکنه فقط باید بزارن دولت مسیری که شروع کرده رو به پایان برسونه و تموم بنگ همه تو قعر چاه توهمه ارمان های اصلاحات هستیم.
   حرف اقای ارش حکیمی هم کاملا درست و کامل در برابر ادعا هایی بود که ذکر شده .
   و کاملا در جهت دفاع صنعت گیم هست و درود بر ایشون باد .
   اما بنیاد هنوز اوضاع مدیریتیش خرابه ، البته هر جا که اقازاده مدیرش باشه اوضاش خرابه !

   ۰ ۰
 2. aliya گفت:

  آرش حکیمی همونی نبود که ایکس باکسشو بعد از تعطیلی نشریه تو سایت گذاشته بود برای فروش ؟ :11: :!:

  ۲ ۰