بازی Red Dead Redemption 2

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

توسط هومن فلاحی در ۱ آبان ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

پس از شایعات فراوان درباره‌ی عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، حال یک سایت خرده‌فروشی آنلاین در اروپا این عنوان را برای عرضه روی PC در سال آینده میلادی لیست کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این شرکت که با نام MediaMarkt شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین خرده‌فروشی‌های آنلاین اروپا است که روی عرضه‌ی وسایل الکترونیک و محصولات مربوط به آن فعالیت می‌کند. ابتدا وب‌سایت هلندی techtastic بود که متوجه لیست شدن این بازی برای عرضه روی PC در سال ۲۰۱۹ روی لیست فروش این سایت شد، و پس از آن نیز اکثر رسانه‌های خبری این خبر را پوشش دادند.

هرچند که ممکن است این لیست بندی بر اثر یک اشتباه بوده باشد، اما شایعات زیادی درباره‌ی عرضه‌ی این عنوان مورد‌انتظار در سال آینده بر روی PC شنیده می‌شود.در ماه خرداد نیز نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در رزومه‌ی کاری یکی از برنامه‌نویسان کمپانی Rockstar Games دیده شد.

کمپانی راک‌استار هنوز هیچ یک از شایعات مربوط به عرضه‌ی این عنوان روی رایانه‌های شخصی را تایید نکرده است. هر چند با توجه به این موضوع که عنوان GTA V نیز پس از شایعات فراوان در نهایت روی رایانه‌های شخصی در انتهای نسل قبلی منتشر شد و با توجه به اینکه بتای بخش آنلاین بازی RDR 2 که با نام Red Dead Online شناخته می‌شود در نزدیکی آغاز سال نو میلادی منتشر خواهد شد؛ می‌توان به حقیقت داشتن تمامی این شایعات امیدوار بود.

عنوان موردانتظار Red Dead Redemption 2 در روز چهارم آبان‌ماه برای Xbox One و PS4 منتشر می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد”

  1. Behnam11 گفت:

    ایشالا که منتشر بشه :(

    ۰ ۰