آیا نسخه Steelbook بازی Red Dead Redemption 2 شامل دو دیسک خواهد بود؟

توسط سید هادی هادیان در ۱ آبان ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۰

تصاویری که از نسخه Steelbook بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده، اشاره به این دارد که این پکیج در قالب دو دیسک فیزیکی به بازار عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در چند روز آینده Red Dead Redemption 2 به هر دو صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه می‌شود و این احتمال وجود دارد که ما شاهد یک نسخه Steelbook از این عنوان Rockstar باشیم.

در پست‌هایی که توسط کاربری به نام  charlytorres_10 در Instagram منتشر شده، ۴ تصویر دیده می‌شود که به نظر می‌رسد اشاره به پک فلزی Red Dead Redemption 2 داشته باشد. تصاویری که می‌توانید در زیر مشاهده کنید، نمای جلو و پشت قاب بازی را نشان می‌دهد، اما ظاهرا نیز داخل آن دارای دو دیسک است. پیش از این در هفته‌های گذشته، گزارش‌هایی شده بود مبنی بر این‌که Red Dead Redemption 2 شامل دو دیسک است و نمای پشت آن به صورت Japanese box art نمایان شده بود.

با توجه به حجم بازی که به‌طور قابل ملاحظه‌ای زیاد است، هنوز مطمئن نیستیم که آیا برای نصب تمام محتوای بازی، دو دیسک لازم باشد. همچنین این نکته را فراموش نکنیم که نسخه Ultimate Red Dead Redemption 2 که مربوط به نسخه Steelbook است، قرار نیست به طور قطع شامل یک دیسک جایزه باشد. صرف نظر از این‌که به تعداد دیسک‌های بازی اضافه می‌شود یا خیر، این Steelbook با آن طراحی‌های داخل جعبه‌اش بسیار زیبا به نظر می‌آید.

مهم نیست که چه اتفاقی در این خصوص می‌افتد، ما مطمئنا به زودی اخباری را تا یک هفته آینده پیرامون این عنوان منتشر خواهیم کرد. Red Dead Redemption 2 در ۴ آبان (۲۶ اکتبر) برای PS4 و Xbox One در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: