ناشر جدید The Walking Dead: The Final Season به انتشار قسمت سوم این بازی قبل از پایان ۲۰۱۸ امید دارد

توسط سید هادی هادیان در ۲۹ مهر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۸

چند روز پیش Skybound Games در Reddit AMA که برای پاسخگویی به سوالات بیشتر طرفداران در مورد اپیزود باقی مانده  The Walking Dead: The Final Season تدارک دیده شده بود، در مورد آینده این فصل از بازی توضیحاتی داد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.


Ian Howe مدیر اجرایی Skybound Games در AMA پیرامون سوال‌های مطرح شده این‌طور پاسخ داد:

همان‌طور که شما ممکن است انتظار داشته باشید، اولین مسئله مربوط به تاریخ عرضه Episode3 است. تا به حال چالش‌های کمی به عنوان مسائل حقوقی به این موضوع گره خورده است که در حال حاضر برای تولید در قسمت ۳ به وجود آمده.

او گفت که مطمئن است آنها می‌توانند با پشت سرگذاشتن این موانع به سرعت کار کنند و می‌توانند این فصل The Walking Dead را زودتر به اتمام برسانند.

اگر چه هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی برای این قسمت وجود ندارد، ولی Howe اظهار داشت که بیشتر آنها قبل از اینکه Telltale Games  کار خود را تمام کنند، تلاش خود را برای هرچه زودتر ارائه کردن این فصل به کار گرفته‌اند. او همچنین امیدوار است تا قبل از پایان سال از این اثر رونمایی شود.

Howe اضافه کرد:

خب، با توجه به این که شما برای این سری آماده بوده‌اید ، من نمی‌خواهم شما را ناامید کنم و می‌توانم بگویم که بله، باید منتظر عرضه قسمت سوم بازی تا پایان امسال باشید .

همانطور که بقیه کارها روی  The Walking Dead: The Final Season در حال انجام است، Howe  گفت که Episode 4 تنها تا پیش از تولید کار شده بود و به همین ترتیب، کارهای زیادی بر طبق برنامه‌ریزی‌ها در این سری انجام نشده بود. هنگامی که توسعه  روی این پروژه دوباره شروع شود، کار روی قسمت ۴ به احتمال زیاد بیش از هر چیزی برای پایان دادن به The Walking Dead: The Final Season است.

با توجه به این‌که برخی از کارکنان سابق Telltale برای بازگشت به فعالیت روی پروژه The Walking Dead استقبال کرده‌اند، در طی هفته گذشته ما در تماس با بسیاری از آنها بوده‌ایم (بیش از ۴۰ تماس در هفته گذشته) و به نظرشان هیجان زده می‌شوند تا کار خود را ادامه دهند و این مورد باعث مسائل حقوقی پیچیده بیشتری می‌شود. Howe گفت که این بحث‌ها با کارمندان سابق Telltale می‌تواند مسیر پیشرفت  The Walking Dead باشد و به نظر می‌رسد که تکمیل این سری به تنهایی بدون کارکنان تا پایان کار کافی نیست. با این وجود، او همچنین اذعان کرد که برخی از کارمندان سابق Telltale ممکن است در حال حاضر پیشنهادات جدید شغلی ارائه کنند که کاملا قابل درک است.

Howe درباره دیگر بحث های پر جنب و جوش و داغ در AMA می‌گوید و امیدوار است که The Walking Dead تا پایان اکتبر به فروشگاه‌های دیجیتال بازگردد. علاوه بر این، Howe گفت که بسیاری از کارمندان قدیمی Telltale خارج از منطقه خلیج در سانفرانسیسکو هستند، در حالی که Skybound در لس آنجلس است. به همین دلیل آنها احتمالا فضای مناسب را برای کار کردن خود در الویت قرار می‌دهند.

با وجودی که این اتفاقات، وضعیت یک ماه گذشته را برای ما فوق‌العاده سخت کرده است؛ به نظر می‌رسد که Skybound Games بتواند بهترین نتیجه را از مجموعه تجربیات بد به‌دست آورد.

امیدواریم صحبت‌هایی که Howe در هر دو مورد مربوط به کارکنان سابق Telltale و برنامه‌های Skybound  انجام داد به واقعیت تبدیل شود و اثری زیبا از The Walking Dead: The Final Season را شاهد باشیم .

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: