4 نظر

به‌روز رسانی: دنیای بازی در Reddit AMA؛ منتظر سوال‌هایتان هستیم

توسط در4 هفته پیش
 

سه نماینده از تیم تحریریه دنیای بازی در جدیدترین AMA سایت Reddit برای پاسخ به سوالات کاربران حضور خواهند داشت؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

امروز راس ساعت ۱۷:۳۰، جدیدترین AMA سایت Reddit با تمرکز بر ژورنالیست‌ها و رسانه‌های خبری تحلیلی صنعت بازی آغاز می‌شود و دنیای بازی نیز جزوی از این برنامه است.

AMA مخفف Ask Me Anything (از من هر چیزی بپرس) است و به‌مانند یک صندلی داغ مجازی است که کاربران Reddit در آن از افراد مورد نظر هر سوالی که به‌نظرشان برسد، می‌پرسند و طی یک گفتگوی دوستانه تا مدتی این پرسش‌ها و پاسخ‌ها ادامه می‌یابد.

خیلی خوشحال می‌شویم شما نیز به عنوان مخاطب دی‌بازی در این AMA شرکت کنید و هر سوالی که به‌نظرتان بی‌پاسخ مانده را بپرسید.

توجه: از طریق این لینک می‌توانید سوال‌هایتان را از ما بپرسید.

مطلب مشابه ◄  DOOM Eternal برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد
 
 • ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ در زمان ۲۱:۲۶:۵۸

  چقدر عالی، اتفاقا الان رفتم دیدم تقریباً خوب استقبال شده ولی بیشتر خارجی ها سوال کردن تا ایرانی ها :D ایشالا بیشتر از این به راه بیافته

  ۱۰

 • ★★
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ در زمان ۱۶:۱۵:۵۲

  کامنت ها رو گذاشتم رو سرت بای کانتورشال , حالت تهوع گرفتم...
  بعضی هاشون با تمسخر میپرسن"تو ایران مگه اجازه میدن بهتون بازی کنید؟"
  متاسفانه چهار پنج سالیه ریسیزم نسبت به کشورهای خاورمیانه به اوج خودش رسیده ... خیلی حس بدیه مجبور شی توی قسمت کانتری روی پروفایل استیمت به جای ایران گزینه دو نات دیسپلی رو انتخاب کنی , یا وقتی که با چند نفر بعد بازی آشنا شدی و اونا دارن از هم میپرسن اهل کجان و تو مجبور شی خودتو بزنی به اون راه و بحث رو عوض کنی...
  یادمه یکی از خبرگزاری های آمریکایی حادثه تروریستی اهواز که چند نفر هم کشته شده بودن رو پوشش داده بود , لایک شده ترین کامنت یوتیوب اون خبر فکر میکنید چی بود؟ "No big deal , just a taste of their own medicine"
  بله , همچین دیدگاهی دارن نسبت به ما...

  ۱۰

  • ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ در زمان ۰۹:۲۰:۵۸

   البته بخشی از سوالات واقعا از روی ندونستن‌شون بود که شخصا بهشون حق میدم. تا جایی که میشه باید این گپ ارتباطی که به واسطه‌ی خیلی چیزهای بوجود اومده رو جبران کنیم و دیگه نگذاریم طوری بشه که کسی از ما بپرسه «آیا زنان هم توی ایران می‌تونن بازی کنن؟» یا «آیا ایران بازی‌ساز/صنعت بازی‌سازی دارد؟». شما هم به نظرم نه چیزی رو مخفی کن و نه بحث رو عوض کن. تا می‌تونی بهشون کمک کن واقعیت ما رو بشناسن. البته نظر شخصی منه و قصد موعظه و این مزخرفات رو ندارم اصلا!

   ۱۰

شما باید ورود برای ارسال نظر