2 نظر

میانگین ساعت مورد نیاز برای اتمام بازی Darksiders III مشخص شد

توسط در1 ماه پیش
 

در کمتر از یک ماه قرار است شرکت‌های Gunfire Games و THQ Nordic بازی Darksiders III را منتشر کنند که سومین فصل از این بازی اکشن و ماجراجویی است. پیش از عرضه این بازی، یکی از مدیران شرکت THQ Nordic میانگین ساعت مورد نیاز برای اتمام بازی را بازگو کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«Reinhard Pollice»، مدیر تجاری و توسعه شرکت THQ Nordic ، در مصاحبه‌ای با وبسایت Wccftech درباره میانگین طول بازی Darksiders III سخن گفته است:

زمان بازی همواره یکی از سوالات سختی است که پاسخ دادن به آن بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. به صورت میانگین، می‌توان گفت که زمان مورد نیاز برای بازی ۱۵ ساعت است که به نسخه اول بازی Darksiders شبیه است.

«Pollice» همچنین تایید کرد که بازی Darksiders III از قابلیت HDR نیز پشتیبانی خواهد کرد که خبر خوبی برای طرفداران این بازی خواهد بود. این بازی قرار است ۲۷ نوامبر (۶ آذر) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. او همچنین حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی در کامپیوتر را نیز اعلام کرد. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی به این لینک مراجعه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی Darksiders III

  • سیستم عامل: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
  • پردازشگر: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100 و یا بهتر
  • رم: ۶ GB
  • گرافیک: Shader Model 5 GPU با ۲ GB VRAM
مطلب مشابه ◄  تصاویری از iPhone 11 Plus و iPhone SE Plus منتشر شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر