سیستم زمانی از روز Lance McDonald «مراسم»

تماشا کنید: بررسی سیستم چرخش شبانه روز در بازی Dark Souls 3

توسط تمنا افلاکی در ۲۶ مهر ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۶

از انتشار بازی Dark Souls 3 دو سال می‌گذرد، اما انجمن این بازی هنوز هم در حال کندوکاو در محتویات رها شده‌ی این بازی هستند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکبار دیگر محتوای جدیدی توسط Lance McDonald از بازی Dark Souls 3 کشف شد. Lance McDonald از Software games در انجمن Dark Souls به دلیل پیدا کردن نکات مخفی و محتوای حذف شده، معروف است.

در جدیدترین ویدیو Lance McDonald یک ویژگی از Dark Souls 3 نشان داده می‌شود که به احتمال زیاد کسی بیرون از Software games تا به حال آن را ندیده است: یک سیستم زمانی چرخش شبانه روز که «مراسم» نامیده می‌شود، این سیستم طراحی شده است تا در زمانی از روز- و بنابراین ظاهر آن زمان در مکانی خاص- دنیای بازی بر اساس پیشرفت بازیکن تغییر کند.

این تغییر حال در قسمت‌های مختلفی از داستان بازی اتفاق می‌افتد، البته Lance McDonald نتوانست مشخص کند که آیا بازیکنان می‌توانند این ویژگی از بازی را فعال/غیر فعال کنند یا اینکه این ویژگی به صورت اتوماتیک در قسمت‌های خاصی از داستان فعال می‌شود.

کسانی که Dark Souls 3 را بازی کرده‌اند می‌توانند «قبرهای پیش‌بینی نشده» Untended Graves را تشخیص دهند که یکی از مکان‌های مخفی در این بازی است. در واقع «قبرهای پیش‌بینی نشده» یک نسخه سیاه و تاریک از «قبرستان خاکسترها» از قسمت‌های ابتدایی بازی است. این قبرستان یکی از مکان‌هایی است که در آن سیستم زمانی از روز (در بازی‌های تکمیل شده) خود را نمایان می‌کند، اما فقط این نیست.

نماد سیاهی که در فصل پایانی بازی در آسمان نشان داده می‌شود بسیار به این سیستم گره خورده است، شبیه به تغییر آب و هوای دراماتیک که در طول باس فایت در Archdragon Peak (یکی دیگر از مکان‌های بازی) اتفاق می‌افتد.

یکی دیگر از حالت‌های عمومی دنیای این بازی این است که همه چیز را تاریک و تک رنگ می‌کند، حالت دیگر ظاهر پاییزی دنیا را با یک آسمان قرمز رنگ که در زمان گرگ و میش است تعویض می‌کند. تمام این حالت‌ها قسمتی از ویژگی «مراسم» هستند اما بعضی از این حالت‌ها شدیدتر و قوی‌تر از دیگر حالت‌ها هستند.

در کد آلفا، فیلتر تک رنگ/خاکستری به نام «گذشته» شناخته می‌شود و در طول بازی در تمام نقاط در دسترس بوده و مختص به مکان خاصی نیست. حالت‌های دیگری نیز وجود دارد برای مثال در یکی از این حالت‌ها خورشید به صورت برجسته و کاملا روشن در آسمان قرار دارد.

«مراسم» را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: