تصاویری از جدیدترین عنوان انحصاری Yakuza با محوریت سبک‌های مبارزه و معرفی شخصیت‌های جدید

توسط سید هادی هادیان در ۲۵ مهر ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

در چند روز اخیر SEGA مجموعه‌ای از  اسکرین شات‌های جدیدی را با نام Judge Eyes از فرانچایز Yakuza منتشر کرده است. عنوانی که در بازار جهانی با نام Project Judge شناخته شده است. مهم‌ترین قسمت این تصاویر مربوط به ماموریت‌های بازی می‌شود که تمرکز روی سبک‌های مبارزه بازی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

سبک مبارزه شخصیت اصلی بازی بسیار متفاوت‌تر از Kazuma Kiryu است، زیرا بر اساس سرعت و عملکرد چابکی بازیکن طراحی شده است. همچنین حرکات Dragon Engine پیشرفته‌تر شده و به شما اجازه می‌دهد تا از انواع تکنیک‌های منحصر به فرد Yagami لذت ببرند. با این Yakuza ویژگی شما قادر خواهید بود که حملات سه بعدی در مبارزه‌ها مثل flying kicks دشمنان را از بین ببرید.

عنصر مهم دیگری که در اسکرین شات‌های Yakuza نمایش داده شده است توانایی تغییر بین دو موقعیت متفاوت است. Enbu به شما این را اجازه می‌دهد تا تمام گروه‌های دشمنان را در کمترین زمان ممکن از بین ببرید؛ به‌طوری که شما می‌توانید با سرعت پایینی، دامنه طولانی و حملات بیشتری را انجام دهید. ویژگی Issen شامل حرکاتی قدرتمند است که می‌تواند گارد دشمنان را بشکند.

شما همین‌طور در حال مبارزه شاهد افزایش ظرفیت  EX های خود هستید و این امکان را در Yakuza دارید که هم‌زمان از EX Actions و EX Boost استفاده کنید. EX Actions حملات قدرتمندی شبیه به حرکات معروف Yakuza‘s heat است. در طرف دیگر نیز  EX Boostها یکی از مهارت‌های سرعتی Yagami است. از جمله افزایش سرعت حمله، افزایش سرعت دفاع، کاهش میزان اندازه‌گیری و توانایی دفع حملات فیزیکی دشمنان است.

با دقت بیشتر به تصاویر جدید  Yakuza می‌بینید که یکی از خطرات جدی در Kamurocho، وجود یک گروه از اراذل و اوباش به نام اتحاد Keihin است که اغلب به‌صورت چراغ خاموش و کاملاً خطرناک عمل می‌کنند. یکی از عاقلانه‌ترین روش‌های مبارزه در این سری همان‌طور که مشاهده می‌شود استفاده از همان دوچرخه‌های معروف Kamurocho در بازی است. در این قسمت از بازی‌های Yakuza هم شما می‌توانید از این وسیله‌های جالب استفاده کنید.

علاوه بر اینها می‌توانید دسترسی به منوی پیشرفت توانایی‌ها در بازی داشته باشید. این مساله در بازی  مهم است که مهارت‌های Yagami را بهبود بخشد و توانایی‌های جدیدی را به‌طور مرتب برای کمک به او برای مبارزه با چالش‌های فراوان Kamurocho بگذرانید.

اسکرین شات ها خبر دیگری از وجود سه کاراکتر جدید در بازی Yakuza می‌دهند. Mitsugu Matsugane رییس خانواده Matsugane-Gumi  از دارودسته Yakuza  است. او حرکات  Yagami را مانند پسرش در نظر می‌گیرد و هنگام برخوردهای او به‌شدت تحت فشار قرار می‌گیرد. او با پیشرفت و موفقیت‌های Toru Azuma که مانند یک فرمانده جوان عمل می‌کند، به بازنشستگی نزدیک می‌شود. در آخر تصاویر دیگری از Clerk Charlie را مشاهده می‌کنید که مشغول کار در یک مرکز تفریحی است.

شما می‌توانید تمام این اسکرین شاتها را در انتهای خبر مشاهده کنید. همچنین برای آشنایی بیشترین بازی می‌توانید نسخه آخرین نسخه Yakuza را تجربه و از آن لذت ببرید. این بازی در ژاپن در تاریخ ۱۳ دسامبر به‌طور انحصاری برای PS۴ منتشر خواهد شد. انتشار نسخه غربی Yakuza  آن در حال حاضر اعلام شده است اما تاریخ دقیقی در دسترس نیست و باید منتظر رویدادهای بازی سال ۲۰۱۹ ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: