The Coalition: عنوان Gears 5 آن‌چه که ما واقعا می‌خواهیم را نشان خواهد داد

توسط سید هادی هادیان در ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

در این‌که Gears of War 4 یک بازی خوب بود هیچ شکی نیست، اما مسئله‌ای که کاربران اغلب با آن درگیر بوده‌اند، این بوده که هیچ پارامتر خلاقی در ۴ Gears ندیدند و در واقع هیچ چیز جدیدی را امتحان نکردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این موضوع درحالی اتفاق افتاد که کار  روی این سری هنگامی که در اوج خود بود توسط Epic Games به The Coalition منتقل شد.

با تمام این اتفاقات استودیو The Coalition اخبار خوبی را از آینده Gears پیش رو قرار می‌دهد. راد فرگوسن، رئیس The Coalition گفته که با Gears of War 4، استودیو می‌خواست خود را اثبات کند و اکنون این کار را انجام داده و به همه نشان داده است که می‌تواند به نتیجه‌ای مطلوب برسد. او در مصاحبه‌ای با کانال YouTube Nerdbunker اظهار کرده است که Gears of War 5 یک تجربه جدید و لذت بخش را برای طرفداران این مجموعه رقم خواهد زد.

فرگوسن اضافه کرد:

اساسا چیزی که ما می‌خواهیم با حق رای دادن به کاربران باید به‌دست بیاوریم. ما یک تیم جدید بودیم، یک استودیوی جدید، Gears بعد از این‌که در یک لاین آپ قرار گرفت، دوباره شروع به رقابت کرد و نمی‌خواستیم با فرمول تکراری روبه‌رو بشویم. ما نمی‌خواستیم آن را تغییر دهیم زیرا قصد داشتیم ثابت کنیم که می‌توانیم یک تجربه معتبر از Gears of War را ایجاد کنیم. حالا که تیم ما این کار را کرده و مردم Gears 4 را قبول کرده‌اند، اکنون این فرصت به‌وجود آمده است تا تجربه جدیدی را به ارمغان بیاوریم. ما واقعا می‌خواهیم نشان دهیم آن‌چه که ما می‌خواهیم با حق رای دادن به مخاطبان به‌دست می‌آید و این سوال در ذهن آنها به وجود می‌آید که آیا در حال تغییر هسته مکانیک‌های بازی هستیم یا چگونگی روایت داستان و یا راه‌هایی برای ایجاد جنبه‌های خاص در کنار کنترل‌ها و گیم‌پلی را تغییر می‌دهیم؟

 به نظر می رسد اتفاقاتی در پیش رو است که The Coalition اغلب برای آینده پیش‌بینی می‌کند و قطعا همه ما را کاملا هیجان‌زده خواهد کرد. هر چند، امیدواریم که به وعده‌های خود عمل کنند. Gears 5 برای سال ۲۰۱۹ در دست کار است و برای Xbox One و PC عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید