Bully 2

آیا Rockstar Games دست به شروع ساخت بازی Bully 2 زده است؟

توسط سید هادی هادیان در ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۶

در حالی که همه نگاه ها به Rockstar Games دوخته شده تا موردانتظارترین بازی آنها یعنی Red Dead Redemption 2 را به نمایش بگذارند؛ اما این ناشر بزرگ در حال حاضر بی سر و صدا کار خود را روی پروژه بعدی خود آغاز کرده است. طبق شایعات بازی Bully 2، بزرگترین پروژه Rockstar Games  بعد از RDR2 است و به نظر می‌رسد که برنامه‌ریزی خود را روی این عنوان در دست کار قرار داده باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که Rockstar برای ساخت Bully 2 از Jessica Jefferies که یک طراح بریتانیایی شناخته‌شده است را برای جدیدترین پروژه خود به استخدام خود درآورده. هنوز به طور قطعی نامی از Bully 2 در برنامه‌های Rockstar برده نشده ولی Jefferies به دنبال بازیگران نوجوان است. همه طرفداران Bully می‌دانند که این فرانچایز پیرامون شخصیت‌های نوجوان دنبال می‌شود.

قطعا ساخت بازی Bully خبر خوبی برای طرفداران است. هرچند این اخبار تحت شایعه ثبت شده، اما به نظر می‌رسد که مراحل تولید این بازی در استودیوی معروف Pinewood لندن انجام خواهد شد. در همان جایی که شاهکارهایی نظیر Goldfinger و Star Wars: The Force Awakens ساخته شد. اگر همه این احتمالات برای ساخت Bully 2 به حقیقت ختم شود، پیش‌بینی می‌شود که Rockstar مسیر سابق خودش باز خواهد گشت.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا Bully 2 همان چیزی است که انتظار تجربه‌ کردن‌اش را دارید؟  مطمئنا این عنوان یکی از بازی‌های منحصر به فرد و سرگرم‌کننده Rockstar بود و باید ببینیم که چگونه آن را ادامه خواهد داد. اگر خاطرتان باشد، اولین قسمت Bully سروصدای زیادی به پا کرد و حتی در برخی از کشورها ممنوع اعلام شد. بنابراین Rockstar باید با دقت عمل کند تا موفقیت عنوان گذشته را کسب کند.

Red Dead Redemption 2 که جدیدترین ساخته Rockstar Games است در تاریخ ۴ آبان برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: