xCloud شرکت مایکروسافت به اندازه ایکس‌باکس جذاب خواهد بود

xCloud شرکت مایکروسافت به اندازه ایکس‌باکس جذاب خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۲۳ مهر ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۲

چندی پیش شرکت مایکروسافت بالاخره از پروژه چندین ساله خود xCloud رونمایی کرد. این پروژه که اجازه استریم بازی‌ها را به صورت انلاین می‌دهد در مراحل اولیه خود قرار داد و قرار است سال آینده عرضه شود. البته برای استفاده از این قابلیت سرعت اینترنت قابل قبولی نیز باید فراهم کرد. حال مدیران شرکت ایکس‌باکس در مصاحبه‌ای عنوان کردند که بازی بر روی xCloud به اندازه بازی بر روی ایکس‌باکس جذاب خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به تازگی نائب رئیس بخش مهندسی ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت «Kareem Choudhry» و یکی از مدیران این شرکت «Kevin Lachapelle» در مصاحبه‌ای عنوان کردند که بازی بر روی xCloud همانند کنسول ایکس‌باکس خوب خواهد بود. آن‌ها در این‌باره می‌گویند:

ما از اینکه توانستیم محیطی جذاب در کنسولمان ایجاد کنید به خود می‌بالیم. حال ما فضایی را ایجاد کردیم که همان تجربه را ایجاد می‌کند. بازیکنان متوجه نخواهند شد که وارد یک فضای ابری می‌شوند. در واقع آن‌ها به یک کنسولی متصل شده‌اند که می‌توانست در خانه‌شان باشد.

البته «Kareem Choudhry» اشاره می‌کند که این فضای ابری جایگزین کنسول ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت نخواهد شد. با محبوب شدن استریم بازی در چند سال اخیر، بازی‌ها دیگر در همه جا در دسترس خواهند بود. بی‌شک این فناوری افقی جدید و جذاب را در این صنعت آغاز می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: