Geralt هنری کویل Lauren Schmidt Hissrich Ciri

بازیگران Ciri و Yennefer برای سریال The Witcher نتفلیکس مشخص شدند

توسط تمنا افلاکی در ۲۰ مهر ۱۳۹۷ , ۲۱:۲۵

بعد از تمام شایعه‌هایی که در مورد انتخاب یک بازیگر سیاهپوست به عنوان Ciri وجود داشت، مشخص شد که این بحث‌ها حقیقت ندارند; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

Ciri توسط Freya Allan بازی خواهد شد که به خاطر بازی خود به عنوان Minerva جوان در  سریال Into the Badlands شناخته شده است. این بازیگر جوان در کنار بازیگر نقش سوپرمن یعنی «هنری کویل» Henry Cavill که نقش Geralt را بر عهده دارد، بازی خواهد کرد.

هم‌چنین Anya Chalotra به عنوان Yennefer، مادر Ciri، عشق حقیقی Geralt و یک ساحره‌ی فوق‌العاده ایفای نقش می‌کند.

از دیگر بازیگران می‌توان به Jodhi May ( در سریال Game of Thrones) که نقش ملکه Calanthe را بر عهده دارد، Bjorn Hlynur Haraldsson ( در سریال Fortitude) به عنوان شوهر ملکه و Adam Levy (در فیلم Snatch) که به عنوان کشیش Mousesack در این سریال بازی می‌کند، اشاره کرد.

Mimi Ndiweni و Therica Wilson-Read نقش ساحره‌هایی که در حال آموزش دیدن هستند را بازی می‌کنند، Millie Brady به عنوان یک شاهزاده‌ی مطرود و MyAnna Buring به عنوان رئیس آکادمی جادویی Aretuza همراه بازیگران اصلی این سریال خواهند بود.

به نظر می‌رسد که این انتخابِ بازیگران، ترکیبی از بازیگران جدید و با استعداد است و حتی با بحث‌ها و کشمش‌هایی که در مورد انتخاب «هنری کویل» به عنوان Geralt وجود دارد، منتظریم ببینیم که نتیجه چگونه خواهد بود.

Lauren Schmidt Hissrich تهیه کننده‌ی اختصاصی این سریال در مورد بازیگران گفته است که در حال حاضر بیش از ۵۰ نقش در این مجموعه وجود دارد که تنها برای نقش Ciri حدودا ۲۰۰ نفر تست بازیگری داده‌اند.

شایعه‌های زیادی در مورد اینکه قرار است نقش Ciri را یک بازیگر ساهپوست بازی کند وجود داشت، Lauren Schmidt Hissrich در این‌باره بیان کرد:

یکی از چیزهایی که من شدیدا در مورد ساخت این سریال احساس میکنم این است که مردم فکر می‌کنند ما برای از بین بردن ریشه‌های اسلاوی می‌خواهیم زمینه‌ی فرهنگی The Witcher را بیرون بکشیم. یعنی همان چیزی که مردم لهستان به آن افتخار می‌کنند.

اما این شایعه‌ها حقیقت ندارند. من می‌خواهم داستان‌های اسلاوی را به تماشاگرانی که در سطح جهان هستند نشان دهم.

وی در مورد الهام گرفتن از مجموعه‌ی این بازی ادامه داد:

 این سریال از بازی فاصله گرفته است.

 

Lauren Schmidt Hissrich می‌خواهد که این مجموعه چیزی جدا از بازی و برای خودش باشد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازیگران Ciri و Yennefer برای سریال The Witcher نتفلیکس مشخص شدند”

  1. reza_only گفت:

    اینقدر از بازی فاصله گرفتن که واسه ینیفر یکی رو آوردن که هم سن خواهر نداشته سیری باشه. من موندم چطور یارو قرار جلو هنری کاویل بازی کنید

    ۰ ۰