صداپیشگان شخصیت‌های Max Payne و Alan Wake در بازی Control حضور دارند

توسط افراسیاب در ۱۶ مهر ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

تمام صداپیشگان شخصیت‌های نقش اصلی عناوین قبلی استودیو Remedy Entertainment در بازی Control عنوان جدید این استودیو ایفای نقش خواهند کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Sam Lake کارگردان خلاق استودیو Remedy Entertainment در کنار Courtney Hope صداپیشه شخصیت Jesse پروتاگونیست بازی Control، در یک مصاحبه از نقش بازیگران در بازی می‌گویند.

بنابر اظهارات Lake هر دو James McCaffrey صداپیشه شخصیت Max Payne و  Matthew Porretta صداپیشه شخصیت Alan Wake در بازی Control حضور دارند. همچنین Hope در عنوان قبلی استودیو Remedy یعنی بازی Quantum Break حضور داشت که در آن بازی نقش شخصیت Beth را برعهده داشت.

در ادامه Lake توضیح می‌دهد که تمام ستاره‌های عناوین قبلی Remedy در بازی Control حضور دارند، سپس او کمی درباره نقش McCaffrey صحبت می‌کند و از شباهت آن با شخصیت Max Payne می‌گوید:

Trench مدیر دفتر فدرال است که از شخصی واقعی در همین سمت الهام گرفته شده است، این شخصیت توسط James McCaffrey بازی می‌شود، کسی که پیش از این او را در نقش Max Payne می‌شناسید. به نظر من روند کار به خوبی پیش رفت، ما یک مامور مخفی دولتی داشتیم و می‌خواستیم یک انسان سرسخت‌، و باتجربه دفتر را اداره کند. سپس نشستیم به یک شخصیت جوان‌تر فکر کردیم که یک پلیس یا مامور معمولی باشد که در حرکات اکشن و فیزیکی مهارت دارد و اکنون باتوجه به مسیری که پیموده و تجربیاتی که کسب کرده گزینه خوبی برای مدیریت این مرکز است. به نظر شما چه کسی می‌تواند از پس چنین نقشی برآید؟ خب به‌نظر ما که این نقش بسیار آشنا برای James مناسب است.

آنها همچنین کمی درمورد شخصیت Trench نیز صحبت کردند که البته در این قسمت خطر اسپویل داستان وجود دارد. Trench در جریان بازی کشته می‌شود و مرگ او تاثیر بسیاری بر زندگی شخصیت Jesse می‌گذارد.

Matt یک دانشمند است که رهبری یک گروه تحقیقاتی در bureau بر عهده دارد. دکتر Casper به دنبال کشف راز پدیده غیرقابل توضیحی است که در bureau اتفاق افتاده است.

بازی Control نخستین عنوان غیرانحصاری Remedy در چند سال اخیر محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: