محتویات زودهنگام بازی Red Dead Redemption 2 برای کاربران PS4 در Red Dead Online مشخص شد

توسط افراسیاب در ۱۴ مهر ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۷

راک‌استار گیمز آیتم‌هایی را برای بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 با نام Red Dead Online معرفی کرده است که به مدت ۳۰ روز در انحصار کاربران پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

امروز راک‌استار گیمز به همراه شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی از محتوای  Red Dead Online رونمایی کردند که مربوط به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 است. کاربران پلی‌استیشن ۴ به مدت ۳۰ روز زودتر به این محتواها دسترسی خواهد داشت.

لیست این محتویات را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

لباس Grizzlies Outlaw که از روز نخست در بخش داستانی و آنلاین بازی قابل دسترس است. این لباس مناسب برای کاوش در جنگل‌های  Ambarino است. یک کت بلند بافته شده از پشم به همراه دستمال چرم، جلیقه چرم، دستمال گردن سیاه و یک جفت پوتین. این لباس الهام گرفته از رئیس قانون‌شکنان ایالت‌های شمالی در دنیای واقعی است. 

اسب عربی Red Chestnut که بیشتر به‌خاطر سرعت و هندلینگش شناخته می‌شود. Red Chestnut یک گونه اسب عربی است که یک کلاس سرتر از اسب‌های موجود در طبیعت است. 

زین اسب Ranch Cutter با پوست تمساح. علاوه بر ظاهر جذابش، دارای ویژگی‌های کاربردی نیز هست، موجب افزایش قدرت‌بدنی و نوار سلامت می‌شود. موجب افزایش شتاب و سرعت اسب می‌شود. در واقع این زین نسبت به زین‌های موجود در شروع بازی ۲ Red Dead Redemption بهتر است. 

هفت‌تیر High Roller Double-Action: بدنه آن با فولاد جلا داده شده و با نقوش پر جزئیات ظاهری فریبنده دارد. سریع و کشنده است و بر روی آن نقوشی از بازی‌کارتی و اسکلت کار شده است. سرعت ریلود بالایی دارد و هنگام مبارزات سواری بسیار مناسب است. 

بازی Red Dead Redemption 2 در ۴ آبان ۱۳۹۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تصویر محتویات آنلاین بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x