تماشا کنید: اولین گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0 منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۲ مهر ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۴

استودیو Codemasters توسعه‌دهنده و ناشر بازی DiRT Rally 2.0 در جریان یک استریم زنده از گیم‌پلی بازی اتومبیل‌رانی خود رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هفته گذشته Codemasters بازی DiRT Rally 2.0 را معرفی کرد؛ دنباله یک بازی محبوب در سال ۲۰۱۵ بر اساس مسابقات رالی. در صورتی که در زمان معرفی بازی یک تریلر از آن به نمایش در آمد، اما آن یک تریلر سینمایی بوده و هیچ تصویری از گیم‌پلی بازی در آن دیده نمی‌شد. خوشبختانه در جریان یک استریم زنده به میزبانی Codemasters فرصت مناسبی به وجود آمده است تا نگاهی به گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0 با سه وسیله نقلیه مختلف بیاندازیم.

طول این استریم ۴۰ دقیقه است اما تنها در نیمی از آن گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0 مشاهده می‌شود. Jon Armstrong یکی از کارکنان Codemasters در حال بازی کردن این گیم‌پلی است، در صورتی که Ross Gowing طراح ارشد بازی در حال توضیح ویژگی‌های بازی است و به سوالات بسیاری پاسخ می‌دهد. در این ویدئو با سه وسیله‌نقلیه متفاوت در زمین‌های آرژانتینی بازی می‌شود تا تفاوت خودروها احساس شود.

در این ویدئو همچنین ویژگی‌های مختلف دوربین و کاربرد آنها نشان داده می‌شود. طبق گفته‌های توسعه‌دهندگان بازی DiRT Rally 2.0 تغییرات وسیعی نسبت به نسخه قبلی دارد. شش منطقه جدید به بازی اضافه شده است و خودروهای جدید مسابقات WorldRX در سال ۲۰۱۸ به بازی اضافه شده‌اند.

بازی DiRT Rally 2.0 در ۷ اسفند ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده باشند می‌توانند از ۳ اسفند دسترسی زودهنگام به بازی داشته باشند.

در انتها می‌توانید اولین گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: