قسمت پنجم DMC Hideaki Itsuno DmC: Devil May Cry 2

کارگردان DMC 5: واقعا می‌خواستم DmC: Devil May Cry 2 را بسازم

توسط تمنا افلاکی در ۱۱ مهر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

قبل از اینکه حتی DMC 5 مطرح شود، Hideaki Itsuno کارگردان این مجموعه به دنبال ساخت ادامه‌ی DmC از Ninja Theory بوده است; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سوال اینجاست که چه چیزی باعث شد کپکام نظرش را عوض کند؟

Hideaki Itsuno در Tokyo Game Show گفت:

واقعا می‌خواستم بعد از انتشار اولین قسمت، یک DmC: Devil May Cry 2 بسازم. در مورد ساخت قسمت دوم بسیار هیجانزده و کارم را شروع کرده بودم اما ساخت این قسمت عملی نشد. بنابراین هنگامی که صحبت از بازی جدید شد با تصمیم گرفتیم قسمت پنجم DMC را بسازیم. در این میان کسانی را داشتیم که می‌خواستند روی DmC کار کنند و هم‌چنین کسانی که با این قضیه موافق نبودند. چون دو جبهه از افراد را داشتیم با خودمان گفتیم مشکلی نیست ما قسمت پنجم DMC را می‌سازیم- که قرار نیست دنباله‌ی DmC باشد اما مطمئنا نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا از چیزهایی که در بازی DmC یاد گرفتیم استفاده کنیم.

با توجه به صحبت‌های Hideaki Itsuno بخشی از افراد تیم که بر روی DmC کار نکرده بوده‌اند حتی بیشتر از بقیه می‌خواستند تا کار را جلو ببرند و ببینند که همکاری کپکام و Ninja Theory چه نتیجه‌ای را به دنبال خواهد داشت. به همین خاطر است که ساخت شماره جدیدی از داستان اصلی تا این حد به جلو پیش می‌رود.

Hideaki Itsuno توضیح داد که:

یک چیز دیگر، اگر با خود فکر کرده باشید… احتمالا با عقل جور درنمی‌آید که به افراد کپکام بگوییم DmC2 را بسازید. چون Ninja Theory باید این ایده را بدهد و از کپکام درخواست همکاری کند. اگر کپکام DmC2 را بسازد همه چیز متفاوت می‌شود و اگر تنهایی این کار را انجام می‌دادیم کمبودهایی احساس می‌شد. بنابراین تصمیم بر این شد که ادامه‌ی DMC 4 را بسازیم. چون افرادی که در تیم اوساکا (کپکام) هستند بیشتر با روند و ساخت DMC آشنایی دارند.

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۷ اسفند ( ۸ مارچ ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: