نقدها و نمرات بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۰ مهر ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۱

به زودی یکی از بزرگ‌ترین عناوین فرانچایز AC یعنی بازی Assassin’s Creed Odyssey در سراسر جهان منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

و این یعنی زمان انتشار نقدها و امتیازات عنوانی فرا رسیده که میزبان بسیاری از ویژگی‌های جدید برای نخستین بار در سری است. باید ببینیم آیا این ویژگی‌های جدید کارآمد بوده است یا تنها نقش نمایش و تبلیغات را داشته اند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey اولین عنوان در سری محسوب می‌شود که بازیکن را به دوران یونان باستان می‌برد. نخستین AC که شاید بتوان به درستی آن را یک بازی نقش‌آفرینی دانست چراکه دارای گزینه‌های،انتخاب، تصمیم گیری و در نهایت عواقب آن انتخاب‌ها در جریان بازی است، همچنین نخستین عنوان از سری محسوب می‌شود که می‌توان جنسیت شخصیت را انتخاب کرد.

در صورتی که Odyssey مشابهت‌های فراوانی با Origins دارد، اما توانسته به درستی بهبود‌هایی در گیم‌پلی بازی از جمله مبارزات ایجاد کند، جهان بازی را برای کشف‌ و سیاحت گسترش دهد و روایت و داستان‌سرایی متفاوتی که تا حدودی مشابه عناوین Bioware است وارد سری کند.

در صورتی که به نظر می‌رسد ادامه مسیر بازی به سمت نقش‌آفرینی موفقیت‌آمیز بوده است، اما شاید نقدها و نمرات بازی بتواند در تصمیم‌گیری کسانی که هنوز برای تهیه بازی شک دارند تاثیر بگذارد.

در زیر می‌توانید به تعدادی از نمرات سایت‌های معتبر جهان بر این بازی نگاهی بیاندازید:

لازم به ذکر است بازی Assassin’s Creed Odyssey تاکنون از مجموع ۵۶ نقد به متای ۸۵ دست یافته است.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در ۱۳ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کسانی که ادیشن‌های دیگر را خرید کرده باشند از امروز می‌توانند به بازی دسترسی یابند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: