مدیرعامل پلی استیشن دلیل تاخیر ورود کراس پلی به این کنسول را توضیح داد

مدیرعامل پلی استیشن دلیل تاخیر ورود کراس پلی به این کنسول را توضیح داد

توسط کسری نیاول در ۸ مهر ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

شرکت سونی مدت‌ها بود که بر سر سیاست‌های خود در رابطه با قابلیت کراس پلی بین پلتفرم‌های مختلف پافشاری می‌کرد. حال پس این کشمش، سرانجام سونی چندی پیش اعلام کرد که بازیکنان بازی Fortnite می‌توانند از این قابلیت بر روی پلی استیشن ۴ استفاده کنند. حال مدیرعامل پلی استیشن استودیو در این مورد سخن گفته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«شان لیدن» (Shawn Layden) مدیرعامل پلی استیشن استودیو اخیرا درباره تصمیم شرکت سونی در رابطه با قابلیت کراس پلی سخن گفته است. او توضیح می‌دهد که چرا اینقدر طول کشید تا این شرکت به استفاده از کراس پلی رضایت دهد.

این چیزی بود که ما در رابطه‌اش می‌دانستیم، چیزی که می‌دانستیم یک خواست جهانی و یک تقاضا است. ما می‌خواستیم که بهترین شکل آن را ارائه دهیم. البته فعال کردن قابلیت کراس پلی مانند زدن دکمه‌ای نیست. این کار نیازمند چندین ویژگی و خصیصه است. بنابراین نیاز بود که از نقطه نظر فنی به آن نگاه می‌شد.

باید مطمئن می‌شدیم که با فعال کردن این گزینه می‌توانیم خدمات پشتیبانی نیز ارائه دهیم. هم چیز باید به نحو احسن انجام شود و به همین دلیل است که مدتی طول کشید تا این قابلیت اضافه شود.

به نظر می‌رسد کارهای زیادی برای هماهنگی آنلاین کراس پلی بازی‌ها باید انجام شود. همچنین به نظر می‌رسد که «لیدن» درباره این قابلیت هیجان زده باشد و این نوید خبرهای بزرگتری در رابطه با این قابلیت را در آینده می‌دهد. حال باید دید که در آینده کدام یکی از بازی‌های بزرگ نظیر Fallout ۷۶ ، Battlefield V و یا Black ops 4 از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: