شرکت Telltale Games برای بازی Walking Dead حامی مالی پیدا کرد

شرکت Telltale Games برای بازی Walking Dead حامی مالی پیدا کرد

توسط کسری نیاول در ۸ مهر ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۷

با توجه به گزارش مجله Variety، شرکت Telltale Games در حال مذاکره با دو شرکت برای حمایت مالی خود است تا بتواند پروژه‌های ناتمام خود نظیر فصل آخر بازی Walking Dead را به سرانجام برساند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

چندی پیش شرکت Telltale Games اعلام کرد که با شرکت‌های AMC Networks، شبکه‌ای کابلی برای سرگرمی و شرکت Smilegate، شرکتی کره‌ای که با بازی Crossfire به شهرت رسیده‌ است وارد مذاکره شده تا بتواند با استفاده از این دو شرکت پروژه ناتمام خود را به اتمام برساند. این شرکت در این مورد اعلام کرده است:

سلام به همگی، چند شرکت برای همکاری در پروژه فصل آخر بازی Walking dead حاضر به همکاری شدند و به نظر می‌رسد که می‌توان این بازی را به اتمام رساند. البته در حال حاضر نمی‌توانیم وعده‌ای دهیم، اما به صورت فعالانه در حال پیدا کردن راه حلی هستیم تا بتوانیم اپیزودهای سوم و چهارم بازی را کامل کرده و منتشر کنیم.

باتوجه به این اعلامیه، باید امیدوار بود که شرکت Telltale Games بتواند با این دو شرکت وارد مذاکره شده و فصل آخر بازی Walking dead را به پایان برسانند. چندی پیش این شرکت وعده داده بود که تمامی قسمت‌های بازی را توسعه دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: