اعلام حمایت مایکروسافت از قابلیت Cross-play بازی Minecraft در پلی استیشن 4

اعلام حمایت مایکروسافت از قابلیت Cross-play بازی Minecraft در پلی استیشن ۴

توسط کسری نیاول در ۷ مهر ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

چندی پیش شرکت سونی اعلام کرد که از قابلیت Cross-play در کنسول خود پشتیبانی خواهد کرد. یکی از بازی‌هایی که به طور قطع می‌تواند از این قبلیت سود ببرد بازی Minecraft خواهد بود و به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت هم نسبت به این ایده چراغ سبز نشان داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در گزارش منتشر شده از وبسایت Windows Central، شرکت مایکروسافت علاقه زیادی دارد تا بازیکان پلی استیشن ۴ نیز بتوانند از قابلیت Cross-play در بازی Minecraft استفاده کنند. همچنین این شرکت اعلام آمادگی برای همکاری جهت اضافه کردن این قابلیت به سایر بازی‌های خود نیز کرده است. این شرکت در اعلامیه خود گفته است:

ما معتقدیم باید به بازیکنان این امکان را داد تا با هر کسی که می‌خواهند بازی کنند. حال این می‌خواهد همکاری با شریکان تجاری خود برای ایجاد قابلیت Cross-play در بازی‌هایی مانند Fortnite و Rocket League باشد یا فعال کردن این قابلیت برای بازی مانند Minecraft، ما در هر صورت از این اقدام حمایت می‌کنیم.

البته آوردن بازیکنان پلی استیشن ۴ به دنیای Minecraft با توجه به این که بسیار بزرگ است اما موانعی نیز پیش رو دارد، به خصوص اینکه سونی اعلام کرده است که قابلیت Cross-play را با توجه به تولیدکننده بازی ارائه خواهد و اینکه بازی Minecraft از جمله بازی‌های شرکت مایکروسافت است ممکن است تا حدی مانع این کار شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: