هدست‌ Oculus Quest با 50 بازی از جمله بازی Star Wars معرفی شد

هدست Oculus Quest با ۵۰ بازی از جمله بازی Star Wars معرفی شد

توسط کسری نیاول در ۷ مهر ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

به تازگی مدیرعامل فیسبوک از هدست Oculus Quest رونمایی و تاریخ عرضه و قیمت آن را نیز به حضار اعلام کرد. این هدست واقعیت مجازی از کنترل‌های شبیه به کامپیوتر پشتیبانی خواهد کرد. همچنین چندین بازی از جمله سری واقعیت مجازی بازی Star Wars برای این هدست معرفی شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«مارک زاکربرگ» مدیرعامل شرکت فیسبوک در مراسم Oculus Connet از هدست Oculus Quest رونمایی کرد. پیش از این هدست‌ Oculus Go به بازار عرضه شده بود. حال هدست Oculus Quest به تنهایی قابلیت اجرا و ذخیره بازی‌ها را دارد. البته هدست Go به صورت اختصاصی برای موبایل طراحی و ساخته شده است اما Quest را می‌توان با هر دستگاهی استفاده کرد.

هدست Oculus Quest همچنین دارای کنترلرهای پیشرفته‌تری است که تا شش درجه از حرکات کنترلی را پشتیبانی می‌کند. «زاکربرگ» همچنین ۵۰ بازی را که برای این هدست در دسترس هستند را معرفی کرد. او همچنین عنوان کرد که محصولاتی آینده Oculus با بازی‌های قدیمی نیز سازگار خواهند بود.

با توجه اخبار منتشر شده در حال حاضر سری بازی Star Wars برای هدست Oculus Quest تایید شده است. این سری واقعیت مجازی بین اتفاق‌های Revenge of the Sith و A New Hope رخ می‌دهد. این هدست قرار است در بهار ۲۰۱۹ با قیمتی برابر ۴۰۰ دلار عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: