تماشا کنید: تریلر معرفی بازی DiRT Rally 2.0 به همراه تاریخ انتشار آن

توسط افراسیاب در ۷ مهر ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۵

استودیو Codemasters بازی DiRT Rally 2.0 عنوان اتومبیل‌رانی خارج‌ از جاده‌ای را با تاریخ انتشار آن معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

DiRT Rally در کنار Forza از مورداحترام‌ترین عناوین ریسینگ چند سال اخیر محسوب می‌شود. اکنون Codemasters دست به معرفی عنوان بعدی سری زده است. بازی DiRT Rally 2.0 نام جدیدترین عنوان از سری بوده که پنج ماه دیگر برای پلتفرم‌های نسل حاضر منتشر خواهد شد.

در صورتی که بازی DiRT Rally 2.0 در ۷ اسفند ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد، کسانی که نسخه Deluxe Edition را پیش‌خرید کنند از ۳ اسفند به بازی دسترسی ‌می‌یابند. نسخه Deluxe Edition بازی DiRT Rally 2.0 همچنین دارای دو فصل پس‌از انتشار نیز است که دارای ویژگی‌های انحصاری هستند. همچنین کسانی که نسخه استاندارد را پیش‌خرید نمایند می‌توانند یک خودروی انحصاری پورشه Porsche 911 RGT Rally دریافت کنند.

بازی DiRT Rally 2.0 نسبت به نسخه قبلی دارای شش جاده جدید است؛ این بازی همچنین دارای هشت خودرو از مسابقات WorldRX circuits است که هم‌زمان با آغاز مسابقات سال ۲۰۱۸ قابل دسترس می‌شوند.

Ross Gowing از کارکنان ارشد استودیو Codemasters در یک بیانیه می‌گوید:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که سرانجام می‌توانیم در مورد بازی DiRT Rally 2.0 صحبت کنیم. سری Rally بسیار برای Codemasters مهم است و تمام اعضای تیم برای توسعه‌ بازی گمارده شده و متعهد شده‌اند تا بهترین تجربه گیمینگ مسابقه‌ای را ارائه دهند.

دانش و شور ما کمک کرده است تا بازی Rally 2.0 یک عنوان منحصر به‌فرد شود. برای توسعه این بازی ما از مطرح‌ترین رانندگان و کارکنان مسابقات رالی در دنیای واقعی کمک گرفته‌ایم تا مطمئن شویم استانداردهای جهانی را رعایت کرده‌ایم. تیم ما از چالش نمی‌ترسد. رانندگی رالی کار بسیار دشواری است و ما می‌خواهیم تجربه واقعی آزادشدن آدرنالین را برای بازیکنان مشابه رانندگی در واقعیت مسابقات رالی برای کاربران ایجاد کنیم.

بازی DiRT Rally 2.0 در ۷ اسفند ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: