سونی به‌صورت رسمی تایید کرد که رویداد PlayStation Experience در سال ۲۰۱۸ برگزار نمی‌شود

توسط افراسیاب در ۷ مهر ۱۳۹۷ , ۰۹:۵۸

پس از چندین ماه حدس‌وگمان سونی بالاخره تایید کرد که رویداد PlayStation Experience در سال ۲۰۱۸ برگزار نخواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

رویداد PlayStation Experience هر سال در ماه دسامبر برگزار می‌شده است، اما از آنجایی که سونی در سال جاری هیچ صحبتی در مورد آن نکرده بود، در میان طرفداران این سوال پیش آمد که شاید امسال خبری از این همایش مردمی نباشد.

امروز رئیس استودیو‌های جهانی سونی شان لیدن به‌صورت رسمی تایید کرد که رویداد PlayStation Experience در سال ۲۰۱۸ برگزار نخواهد شد. این خبر توسط شان لیدن در برنامه PlayStation Blogcast پادکست هفتگی وبسایت PlayStation Blog منتشر شد. او در برنامه با تاسف گفت که این رویداد در سال جاری برگزار نخواهد شد.

با توجه به صحبت‌های شان لیدن می‌توان برداشت کرد که علت اصلی برگذار نشدن PSX این است که غییر از بازی‌های Days Gone و Dreams تقریبا عناوین انحصاری مورد انتظار زیادی برای انتشار در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد؛ بنابراین آنها تصمیم گرفتند که این رویداد را در سال جاری برگزار نکنند.

البته شایان ذکر است که سونی عناوین مورد انتظار بزرگ زیادی مانند Ghost of Tsushima, Death Standing و The Last of Us Part II در لیست خود دارد، اما سیاست سونی این است که قصد نداشته چیز زیادی از آنها در PSX نشان دهد. اما با توجه به تایید و برگزار شدن رویداد «هفته گیم پاریس» (Paris Games Week) به‌نظر می‌رسد که هنوز طرفداران شانس زیادی برای نمایش و اطلاعات بیشتر از عناوین مورد انتظارشان دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: