مدیرعامل شرکت Telltale Games چند ماه پیش اعلام کرده بود شرکت در وضعیت خوبی است

مدیرعامل شرکت Telltale Games چند ماه پیش اعلام کرده بود شرکت در وضعیت خوبی است

توسط کسری نیاول در ۳ مهر ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۸

در اواخر سال ۲۰۱۷ مدیرعامل شرکت Telltale Games معتقد بود که این شرکت در فرم خوبی قرار دارد و ابدا دچار مشکلات مالی نیست. حال با گذشت کمتر از یک سال این شرکت چندی پیش اعلام ورشکستگی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ماه دسامبر ۲۰۱۷، «پت هاولی» (Pete Hawley) مدیرعامل شرکت Telltale Games اعلام کرده بود که این شرکت اصلا دچار مشکل نیست و بسیار خوشحال از رونمایی چند بازی جدید این شرکت برای سال ۲۰۱۹ بود. او در اینباره به وبسایت gamesbeat گفته است:

با شروع سال ۲۰۱۹ ما چند بازی جدید برای معرفی خواهیم داشت. برخی دنباله بازی‌های قبلی و برخی دیگر جدید خواهند بود. در چند سال آینده، شرکت ما در مسیر درستی قرار خواهد گرفت. تنها چند ماه برای رفع مشکلات مالی که در پنج سال اخیر داشته‌ایم لازم است و به نظرم در فرم خوبی قرار داریم.

«هاولی» سپتامبر ۲۰۱۷ به عنوان مدیرعامل انتخاب شد. او پیش از این در شرکت Zynga سمت معاون مدیرعامل را به عهده داشت. یکی از تصمیمات خطیری که او در زمان ریاستش در شرکت ‌ Telltale Games گرفت، کاهش کارکنان این شرکت بود. در ماه نوامبر، این شرکت ۲۵ درصد کارمندان خود را از کار برکنار کرد.

البته هنوز شرکت Telltale Games به طور کامل بسته نشده است و ۲۵ نفر مشغول فعالیت در آن هستند ولی این تعداد در مقایسه با ۲۲۵ نفری که از این شرکت اخراج شدند قابل مقایسه نیست. «هاولی» اعلام کرد که در آینده این شرکت در رابطه با آینده خود و بازی‌هایی که در حال توسعه دارد اعلامیه‌ای منتشر خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید