0 نظر

مدیرعامل شرکت Telltale Games چند ماه پیش اعلام کرده بود شرکت در وضعیت خوبی است

توسط در 3 ماه پیش
 

در اواخر سال 2017 مدیرعامل شرکت Telltale Games معتقد بود که این شرکت در فرم خوبی قرار دارد و ابدا دچار مشکلات مالی نیست. حال با گذشت کمتر از یک سال این شرکت چندی پیش اعلام ورشکستگی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ماه دسامبر 2017، «پت هاولی» (Pete Hawley) مدیرعامل شرکت Telltale Games اعلام کرده بود که این شرکت اصلا دچار مشکل نیست و بسیار خوشحال از رونمایی چند بازی جدید این شرکت برای سال 2019 بود. او در اینباره به وبسایت gamesbeat گفته است:

با شروع سال 2019 ما چند بازی جدید برای معرفی خواهیم داشت. برخی دنباله بازی‌های قبلی و برخی دیگر جدید خواهند بود. در چند سال آینده، شرکت ما در مسیر درستی قرار خواهد گرفت. تنها چند ماه برای رفع مشکلات مالی که در پنج سال اخیر داشته‌ایم لازم است و به نظرم در فرم خوبی قرار داریم.

«هاولی» سپتامبر 2017 به عنوان مدیرعامل انتخاب شد. او پیش از این در شرکت Zynga سمت معاون مدیرعامل را به عهده داشت. یکی از تصمیمات خطیری که او در زمان ریاستش در شرکت ‌ Telltale Games گرفت، کاهش کارکنان این شرکت بود. در ماه نوامبر، این شرکت 25 درصد کارمندان خود را از کار برکنار کرد.

البته هنوز شرکت Telltale Games به طور کامل بسته نشده است و 25 نفر مشغول فعالیت در آن هستند ولی این تعداد در مقایسه با 225 نفری که از این شرکت اخراج شدند قابل مقایسه نیست. «هاولی» اعلام کرد که در آینده این شرکت در رابطه با آینده خود و بازی‌هایی که در حال توسعه دارد اعلامیه‌ای منتشر خواهد کرد.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر