نتفلیکس همچنان به دنبال ساخت بازی Stranger Things است

نتفلیکس همچنان به دنبال ساخت بازی Stranger Things است

توسط کسری نیاول در ۳ مهر ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۶

با اعلام ورشکستگی شرکت Telltale Games ، پروژه‌های آتی این شرکت نظیر بازی Stranger Things نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. حال شرکت نتفلیکس در حال جایگزینی شرکتی دیگر برای ساخت بازی این سریال محبوب است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هفته گذشته شرکت Telltale Games اعلام کرد که ۲۰۰ کارمند خود را به خاطر مشکلات مالی از کار برکنار کرده است و قرار است این شرکت تعطیل شود. این خبر سبب تعجب بسیاری از جمله شرکت نتفلیکس شد که قرار بود این استودیو با همکاری شرکت نتفلیکس بازی Stanger Things را بسازند.

حال با ورشکستگی این شرکت، نتفلیکس به دنبال اعلام ناراحتی خود در رابطه با بسته شدن شرکت Telltale Games قصد خود برای ساخت بازی Stranger Things را نیز اعلام کرد. این شرکت در رابطه با این موضوع می‌گوید:

ما در رابطه با خبر شرکت Telltale Games بسیار ناراحت هستیم. آن‌ها بازی‌های بسیاری را در گذشته ساخته‌اند و برندی معتبر در این صنعت از خود به جای گذاشته بودند. ما در حال بررسی سایر گزینه‌ها برای ساخت بازی Stranger Things هستیم.

در صنعت بازی سازی شرکت‌های کمی هستند که در ساخت بازی‌های ماجرجویی مانند شرکت Telltale Games تبحر دارند. اگر این بازی ساخه شود مسلما با بازی که توسط این شرکت ساخته می‌شد به طور کلی متفاوت خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: