تمام قسمت‌های بازی The Walking Dead: The Final Season ساخته می‌شود

توسط افراسیاب در ۳ مهر ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۱

Telltale به طرفداران خود قول داده است که بازی The Walking Dead: The Final Season نیمه‌کاره رها نخواهد شد و در قسمت‌های بعد داستان بازی به انتها می‌رسد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هفته گذشته خبر ورشکست و تعطیل شدن استودیو Telltale Games منتشر شد که موجب ناراحتی بسیاری از طرفداران شد. طبیعتا به دنبال آن چندین خبر منفی از جمله کنسل‌شدن روند توسعه قسمت‌های بعد بازی The Walking Dead: The Final Season به گوش رسید. این خبر توسط منابع مختلف تایید شد، از جمله خانم Melissa Hutchison صداپیشه شخصیت Clementine این خبر را تایید کرد.

امروز Telltale با انتشار یک پست اظهار داشت که بنا بر دلایلی برنامه آنها تغییر کرده و قرار است تا بازی The Walking Dead: The Final Season به انتها برسد. در این پست Telltale تاکید می‌کند که تصمیم تعطیل شدن استودیو حتمی است اما بسیاری از اعضای‌توسعه‌دهنده به خاطر تعهدی که به این پروژه دارند می‌خواهند بازی The Walking Dead: The Final Season دارای پایان باشد. در ادامه افزوده شد بسته به شرایط این بازی در سه یا چهار قسمت به پایان می‌رسد.

در میان انبوه خبرهای بد از Telltale، خبر به انتها رسیدن بازی The Walking Dead: The Final Season با یک یا دو قسمت دیگر اولین خبر خوبی بود که در چند روز اخیر از این استویو به گوش رسید، و امیدواریم که آخرین خبر خوب نیز نباشد. Telltale این پست را با عبارتی به پایان رساند که زودتر به سوال‌های طرفداران پاسخ خواهند داد.

قسمت دوم بازی The Walking Dead: The Final Season فردا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. حس عجیبی است که گمان کنیم Clem را در این قسمت برای آخرین بار می‌خواهیم ببینیم، امیدواریم طبق قولی که Telltale داده است قسمت‌های بیشتر را نیز شاهد باشیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تمام قسمت‌های بازی The Walking Dead: The Final Season ساخته می‌شود”

  1. MOBIN.HP گفت:

    نه میتونم بگم از این خبر خیلی خوشحال شدم نه میتونم بگم ناراحت شدم
    خوشحال شدم چون حداقل داستان walking dead و کلمنتاین ناتموم نمی مونه و ناراحت از این که میخوان در یکی دو قسمت سریع داستان رو جمع کنن و این قطعا تو کیفیت بازی تاثیر داره :(
    فقط امیدوارم این بازی یه پایان شایسته برای این سری و telltale باشه

    ۰ ۰