کارگردان بازی Devil May Cry 5 از تاثیر DMC نینجا تئوری بر روند توسعه این عنوان می‌گوید

توسط افراسیاب در ۲ مهر ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

DMC استودیو نینجا تئوری باعث شد تا تیم توسعه‌دهنده بازی Devil May Cry 5 به دو قسمت با رقابت سالم تقسیم شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

پس از انتشار Devil May Cry 4 بسیاری بر این باور بودند که سری نیاز به بازبینی مجدد و تغییرات عمده در ساختار خود دارد، و همین باعث شد تا کپکام توسعه بازی DMC: Devil May Cry را به استودیو Ninja Theory بسپارد.

هیدیاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) کارگردان بازی Devil May Cry 5 در جریان یک مصاحبه در نمایشگاه Tokyo Game Show 2018 از تاثیرات مثبت بازی DMC برای آینده فرانچایز می‌گوید:

ما با نینجا تئوری در کمبریج همکاری کردیم تا چیزهای جدیدی در بازی DMC ایجاد کنیم. بعضی از اعضای تیم ما که هم‌اکنون مشغول توسعه بازی Devil May Cry 5 هستند، از جمله خود من به‌صورت مستقیم در توسعه DMC نینجا تئوری نقش داشتند. و از سوی دیگر در تیمی دیگر افرادی مشغول توسعه بازی هستند که هیچ نقشی در ساخته شدن بازی DMC نداشتند. در آن زمان آنها بر روی پروژه‌های دیگری مانند Dragon’s Dogma کار می‌کردند.

ما برای توسعه بازی Devil May Cry 5 دو گروه فوق را تشکیل دادیم. ما معتقد هستیم که تیم توسعه دهنده DMC در نینجا تئوری کارهای شگفت‌انگیزی انجام داده اند که ما می‌خاهیم از آنها یاد بگیریم و برخی از آنها را در بازی Devil May Cry 5 قرار دهیم.

سپس ما افرادی را برای توسعه بازی برگزیدیم که هیچ نقشی در بازی DMC نداشتند و ما فکر کردیم که این افراد می‌توانند بازی را حتی بهتر از آن کنند. در واقع قصد داشتیم با ایجاد یک رقابت چالش برانگیز سالم با تیم نینجا تئوری درک بیشتری از بازی اکشن به دست بیاوریم.

بازی Devil May Cry 5 در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: