امتیازات پیش خرید بازی Ace Combat 7 مشخص شد

امتیازات پیش خرید بازی Ace Combat 7 مشخص شد

توسط کسری نیاول در ۱ مهر ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۶

دیروز شرکت بندای نامکو چند امتیاز برای کسانی که بازی Ace Combat 7 را پیش خرید کردند معرفی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در بین این امتیازات، کسانی که بازی را در پلی استیشن ۴ خریداری کرده باشند بازی Ace Combat 5 : The Unsung War را دریافت خواهند کرد. البته مشخص نشده است که این بازی نسخه‌ای بازسازی شده است یا تنها یک پورت از بازی است. تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت Dualshockers توضیح می‌دهد این بازی نسخه بازسازی شده نیست. این بازی پورتی از نسخه اصلی در پلی استیشن ۲ است که با رزولوشن بالاتری بر روی پلی استیشن ۴ اجرا خواهد شد.

از سوی دیگر کاربران ایکس‌باکس وان که بازی Ace Combat 7 را پیش خرید کرده باشند بازی Ace Combat 6 : Fires of Liberation را دریافت خواهند کرد اما این بازی نسخه‌ای دیجیتالی از ایکس‌باکس ۳۶۰ است که توسط قابلیت backward compatibility بر روی ایکس‌باکس وان اجرا خواهد شد.

چندی پیش نیز سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی Ace Combat 7 بر روی کامپیوتر منتشر شد. بازی Ace Combat 7: Skies Unknown قرار است ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) برای پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. البته کاربران کامپیوتر باید تا ۱ فوریه (۱۲ بهمن) منتظر بمانند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید