شبیه سازی بازی Praey for the Gods بازی Shadow of the Colossus

تماشا کنید: گیم‌پلی Praey for the Gods از Shadow of the Colossus الهام گرفته است

توسط تمنا افلاکی در ۱ مهر ۱۳۹۷ , ۲۳:۱۲

جدیدترین تریلر گیم‌پلی بازی Praey for the Gods یک شبیه‌ سازی از بازی Shadow of the Colossus را نشان می‌دهد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در سال گذشته بازی Praey for the Gods با یک مشکل کوچک قانونی با شرکت Bethesda مواجه شد که مجبورشان می‌کرد تا کلمه Prey را از اسم بازی حذف کنند. اما مشخصا کلمه Praey شباهت بیشتری را با بازی Shadow of the Colossus در خود دارد، دقیقا به معنای بالا رفتن از میان موهای هیولاهای عظیم‌الجثه.

تفاوت واقعی در این بازی، همانطور که می‌توانید در تریلر منتشر شده مشاهده کنید، این است که شما باید نگران عناصر و آیتم‌های بقا باشید. بازیکن باید stamina خود را مدیریت کند تا از خسته شدن بیش از حد جلوگیری کند، هم‌چنین پیمودن یک مسافت طولانی در سرما بدون غذا باعث می‌شود که سرعت شما کم شود- احتمالا سرعت شما به اندازه‌ای که لازم است تا هیولاها شما را بگیرند، کم می‌شود.

بازی Praey for the Gods داستان زنی را روایت می‌کند که در جزیره‌ای پوشیده از برف گیر افتاده است و موجودات بزرگی که در این جزیره سرگردان هستند را ردیابی و شکار می‌کند.

به نظر می‌رسد که عناصر مربوط به بخش داستانیِ بازی بسیار کم باشند- همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید بر روی دیوارهای غار نقاشی‌هایی کشیده شده است که داستان‌های پس زمینه به شما می‌دهند- اما گیم‌پلی این بازی شدیدا از گیم‌پلی بازی Shadow of the Colossus الهام گرفته است که بر روی «بقا» survival تمرکز دارد.

در حال حاضر تاریخی برای عرضه‌ی این بازی مشخص نشده است، اما در طول زمان نسخه آلفا بازی مشخص شد که استودیو برنامه‌ای برای انتشار بازی در سال ۲۰۱۸ ندارد. بازی Praey for the Gods برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: