0 نظر

بازی Halo Infinite لوت باکس‌هایی را که بتوان با پول حقیقی خرید نخواهد داشت

توسط در4 هفته پیش
 

در چند روز گذشته طرفداران سری بازی Halo نگران بازی Halo Infinite بودند که سرانجام شرکت ۳۴۳ اقدام به شفاف‌سازی در مورد این بازی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ابتدای هفته گذشته، بنابر گزارش وبسایت Gamestop، شرکت ۳۴۳ لیستی از موقعیت‌های شغلی منتشر کرده است که حاکی از وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی Halo Infinite بود. این موقعیت شغلی مد نظر، کارگردان طراحی‌های آنلاین بود که یکی از نقش‌های آن یکپارچه‌سازی میکروتراکنش‌ها است و این موقعیت شغلی سبب نگرانی طرفداران شده بود.

در حال حاضر جزئیات زیادی از بازی Halo Infinite منتشر نشده است و همین سبب نگرانی و نتیجه‌گیری سریع هواداران می‌شود. مدیرعامل شرکت ۳۴۳ «کریس لی» در اکانت توییتری خود به طرفداران اطمینان دارد که این بازی لوت باکس‌هایی که بشود با پول حقیقی خرید نخواهد داشت. او در این باره می‌گوید:

به ما اطمینان داشته باشید، ارزشش را دارد! ما همچنان بر روی برنامه نهایی کار می‌کنیم و زمانی که آماده بودیم جزئیات بیشتری را با شما درمیان خواهیم گذاشت. اما به طور قطع می‌توانم بگویم که بازی Halo Infinite لوت باکس‌هایی که بشود با پول حقیقی آن‌ها را خری نخواهد داشت.

باتوجه به صحبت‌های «لی» می‌توان برداشت کرد که وجود لوت باکس‌ها در بازی به طور کامل حذف نخواهد شد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای ممکن است برای سایر آیتم‌ها مورد استفاده قرار گیرد. بازی Halo Infinite هنوز زمان عرضه مشخصی ندارد اما قرار است برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی همزمان منتشر شود. پیش از این گفته شده بود که خبری از بتل رویال در این بازی نیست.

مطلب مشابه ◄  دولت بلژیک اقدامات قضایی را علیه الکترونیک آرتز به‌ جرم حذف‌ نکردن لوت‌باکس‌های FIFA آغاز کرد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر