جزئیات محتواهای پس از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد

توسط افراسیاب در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

برخی از محتویات پس از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد که ابتدا برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اکتیویژن دست به معرفی برخی از محتواهای پس از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 زده است که مانند همیشه این محتواها ابتدا برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد.

Treyarch استودیو توسعه‌دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 4 رویدادها، محتویات و برنامه‌های زیادی برای حالت‌های مختلف بازی خود پس از انتشارش دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به حالت‌های چندنفره، زامبی و Blackout اشاره کرد. از جمله ویژگی‌هایی که به بازی اضافه می‌شود نقشه‌های بازی هستند مانند نقشه Nuketown که در این نسخه به‌صورت کامل بازسازی شده است. همچنین شخصیت‌های بیشتری به لیست شخصیت‌های بازی در حالت چندنفره اضافه خواهد شد و در نهایت اضافه شدن محتواهای بیشتر برای حالت بتل‌رویال Blackout.

Treyarch همچنین برنامه‌های زیادی برای رویدادهای فصلی، هفتگی و محدود بازی دارد، همان‌گونه که استودیو Sledgehammer Games برای بازی WWII داشت، که جدیدترین آنها نقشه  Sandbox است.

  • Nuketown: نقشه محبوب طرفداران سری که در ماه نوامبر منتشر می‌شود.
  • Specialists: افزوده شدن شخصیت‌های جدید به لیست در ماه دسامبر.
  • Blackout: انتشار بازی تنها اول راه است، استودیو به صورت مستمر با نقشه‌ها، به‌روزرسانی‌ها، بسته‌های گسترش‌دهنده و حالت‌های متنوع از آن پشتیبانی می‌کند.
  • Events: رویدادهای فصلی، هفتگی و محدود که با حالت‌ها و محتواهای جدید برای کاربران همراه خواهد بود

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۲۰ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x